banner92

Kılıç Tarım 8 çekici aldı

banner113

Anamur Mersin merkezli Kılıç Tarım, 8 adet Renault Trucks T 460 retarderli Euro 6 çekiciler ile tek markalı filosunu güçlendiriyor.

LOJİSTİK 25.07.2019, 13:36 25.07.2019, 18:54 Taşıma Dünyası
Kılıç Tarım 8 çekici aldı
banner100

Kılıç Tarım, yerli muz ve çilek yetiştiriciliğinde liderliği ve dondurulmuş meyve üretiminde uzmanlığı ile tanınıyor.
Yeni Renault Trucks çekicilerin teslimatı için düzenlenen törene Kılıç Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Ali Haydar Kılıç, Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine, Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Bayi Ağı Geliştirme ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Özgür Fırat, Bölge Satış Müdürü Tolga Aykaç, Özmutlubaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mutlubaş, Satış Direktörü Engin Demirel ve Antalya Satış Temsilcisi Abdullah Önal katıldı.1996 yılından bu yana tarım alanındaki yatırımları ile gıda alanında çok büyük ilerleme kaydettiklerine değinen Ali Haydar Kılıç; “Tarım ürünü yetiştiriciliği ve gıda sektöründe, mevsimsel zamanlamalar vardır ve zamanla yarış söz konusudur. Müşteri taleplerinin beklenilen şekilde karşılanması için operasyonlarınızın aksamaması çok önemli” dedi.

banner97Kılıç, daha çok Anamur bölgesinde yetiştirdikleri taze muz, çilek ile ürettikleri dondurulmuş meyve ve sebzeyi iç ve dış pazara sunduklarınıbelirtiyor.
Ürün ve hizmet kalitelerinin önemine değinen Kılıç, lojistiğin kilit bir aşama olduğunun altını çiziyor; “Yıllık 20 bin ton üzerinde meyvenin lojistiğini de sağlıyoruz. Bunun yüzde 10-15’i yurtiçi ve kalanı yurtdışına taşınıyor. Ürünün zamanında ve doğru teslimatı kadar tabi ki operasyonel maliyetler de önemli” dedi
 

Yorumlar (0)
banner92
11
orta şiddetli yağmur