banner91

banner115

banner92

MKZ Lojistik’ten MAN’a büyük yatırım

MKZ Lojistik, 100 adetlik MAN TGS EfficientLine siparişinin ilk 20’sini teslim aldı.

banner114
LOJİSTİK 11.05.2015, 15:32 11.05.2015, 15:41 Taşıma Dünyası
MKZ Lojistik’ten MAN’a büyük yatırım
banner100

Akdeniz Bölgesi’nde hafriyat ve kuru yük taşımacılığının öncü firmalarından MKZ Lojistik, MAN’a büyük yatırım yaptı. Antalya merkezli firma 100 adetlik MAN TGS EfficientLine siparişinin ilk 20 aracını törenle teslim aldı.


Lojistik sektörünün 30 yıllık köklü firması MKZ Lojistik, MAN TGS EfficientLine serisi 100 adetlik siparişinin ilk 20 aracını Antoto MAN Antalya tesislerinde teslim aldı. Antalya Merkezli MKZ Lojistik’in ilk grup sipariş araçlardaki kırmızı renk tercihi de dikkat çekti. 

Teslimat törenine MKZ Lojistik ortaklarından Harun Zeytinoğlu, Aydın Zeytinoğlu; Antoto Man Satış Müdürü Mert Taşkıner, Servis Müdürü Veli Özcan ile Antoto Otomotiv ve MKZ Lojistik çalışanları katıldı. 

Yakıt tüketiminde büyük avantaj 

Hafriyat ve kuru yük taşımacılığında bölgenin önde gelen firmalarından olan MKZ Lojistik sahibi ve Genel Müdürü Harun Zeytinoğlu, MAN TGS EfficientLine serisini tercih etmelerinin en önemli nedeninin, ileri teknolojisi, yüksek kalitesi, sağlamlığı, düşük işletme giderlerinin yanı sıra yakıt tüketiminde sunduğu önemli tasarruf avantajı olduğunu söyledi. 

Şoförlerimizin rahatını da düşünüyoruz

banner97
MAN TGS Efficientline araçların, teknolojilerinin yanı sıra güvenlik ve kabin konforunun da üst seviyede olduğunu vurgulayan Zeytinoğlu, “Araçları kullanan şoförlerimizin rahatını da düşünmek zorundayız” dedi. Antoto ile çözüm ortaklıklarının uzun yıllardır sürdüğünü belirten Zeytinoğlu, “Araç alımında satış, takas ve finansman hizmetlerinden, servis tarafında ise dinamik kadrosu ile 7/24 hazır olduklarından dolayı Antoto yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ederim’’ diye konuştu. ■Yorumlar (0)
banner92
banner116
14
açık