banner139
banner69

Özçelik Transport filosu, 12 Renault Trucks çekici ile yenileniyor

banner113

Mersin bölgesinin önemli lojistik firmalarından Özçelik Transport, yüzde 80’in üzerinde Renault Trucks araçlardan oluşan filosunu yine Renault Trucks çekiciler ile yeniliyor.

banner114
LOJİSTİK 07.03.2024, 17:25 Taşıma Dünyası
Özçelik Transport filosu, 12 Renault Trucks çekici ile yenileniyor
banner101

Yaş meyve-sebze alanında lojistik hizmeti sunan Özçelik Transport, filosunu 12 adet Renault Trucks T 520 çekicileri ile yeniledi. Yaklaşık 25 yıldır Renault Trucks çekicileri kullanan Özçelik, araçların yenilenme sürecinde Renault Trucks araçlarının ikinci el değerinden memnuniyetlerinin altını çizdi.

Erman Ticari Araçlar merkezinde yapılan teslimat törenine Özçelik Transport Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Özçelik, Renault Trucks Bayi Ağı Ticari Direktörü Özgür Fırat, Satış ve Satış Sonrası Bölge Müdürü Cihan Kayan, Erman Ticari Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz, Genel Müdürü Ahmet Gözü, Finans Müdürü Erman Deniz ve Renault Trucks Finans Ülke Satış Müdürü Emrah Barış katıldılar.

Özçelik Transport’un Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Özçelik; “Müşterilerimiz ile kurduğumuz uzun soluklu iş birliktelikleri gibi çözüm ortaklarımızla da düzenli çalışmalar sürdürülebilme prensibimiz bulunuyor. Renault Trucks araçlarımız ile yüksek verimlilikte operasyonlar yürütebildiğimiz için de 2000 yılından bu yana yola birlikte devam ediyoruz. Araç performansları, satış sonrası hizmetleri ve ikinci el değeri doğrultusunda Renault Trucks çekiciler, şirketimiz kadar bölgedeki meslektaşlarımız tarafından da tercih ediliyor” diye belirtti.

Yılmaz Özçelik; “Erman Ticari Araçlar, Mersin’de Renault Trucks bayisi olarak hizmet vermeye başlamadan önce de Renault Trucks alımları yapıyorduk. Her ne kadar o zamanlarda sıkıntı yaşamasak da artık bölgemizde bir bayinin hizmet sunuyor olması tabi ki büyük avantaj sağlıyor. Öte yandan son beş yıldır Renault Trucks’ın yakıt tasarrufu konusunda yaptığı atağı da takdir ediyoruz” şeklinde açıkladı.

Özçelik Transport, araçlarını Renault Trucks’ın Excellence Bakım Onarım Sözleşmesi ile kullanıyor. Özçelik, Renault Trucks ile filo yatırımlarında Renault Trucks Finansal Hizmetler’in (RTFS) sunduğu paketleri değerlendiriyor.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153