banner139
banner69

Renault Trucks Buyruk Otomotiv ile Konya'da

banner113

- Renault Trucks, Türkiye’deki satış ve satış sonrası ağını Konya'da hizmete giren Buyruk Otomotiv ile güçlendiriyor.

banner114
LOJİSTİK 18.01.2022, 14:00 Erkan YILMAZ
Renault Trucks Buyruk Otomotiv ile Konya'da
banner101

Buyruk Otomotiv, yapılan yeni iş anlaşması doğrultusundaKonya için Renault Truckssatış ve satış sonrası bayi ağına katılıyor.

Konya lojistik güzergahlarının kesişim noktası

Buyruk Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Buyruk ve Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine tarafından imzalanan anlaşma ile ilgili açıklamada bulunan Delepine; “Renault Trucks olarak yeni araç serimiz ve gelişen satış sonrası hizmetlerimiz ile Türkiye’de bayi ağımızı da güçlendirmeye devam ediyoruz. Konya, Türkiye’nin ortasında coğrafi konumu ile lojistik güzergahlarının kesişim noktası olarak çok önemli bir bölge. Bu nedenle Buyruk Otomotiv ile Konya’da gelişen ihtiyaçlara cevap verebilmek ve müşterilerimize daha yakın olabilmek adına varlığımızı arttırıyoruz” diye belirtti.

Bölgede 3 bin'den fazla ihracat yapan firma var

Buyruk Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Buyruk ise; “Türkiye’nin tahıl ambarı olarak ön plana çıkan Konya’da her türlü tarım ve sanayi kolu oldukça gelişmiştir. 2021’de 3 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirilirken bölgede 3000’den fazla ihracat yapan firma bulunuyor. Her geçen gün daha da gelişen Konya’da hem yurtiçi hem de uluslararası lojistik ihtiyacı dahızlı bir ivmeyle artıyor. Buyruk Otomotiv olarak otomotiv sektöründeki 24 yıllık satış ve satış sonrası deneyimimiz doğrultusunda bu ihtiyaçları Renault Trucks markasının gücü ile karşılamayı hedefliyoruz” şeklinde belirtti.

Yorumlar (1)
Hüseyin karaca 2 yıl önce
Konyaya renonun girmesi konyalı lojistik ve nakliyeci sektörünü önemli ölçüde rahatlatacaktır hayırlı uğurlu olsun inşAllah bir an önce servis yedek parça tedariği sağlansın selâmlar
banner117
15
açık
banner159
banner153