banner139
banner69

Serin Treyler, ADR’li alüminyum tankeri yurtiçindeki müşterilerine de sunacak

banner113

ADR’li Alüminyum Tanker üretiminde uluslararası başarılara imza atan Serin Treyler, iç piyasaya da arz sağlayacak. Ağırlık merkezini aşağı çeken teknolojisiyle seyir güvenliğini arttıran Serin ADR’li alüminyum tanker, 5 bin 100 kg ağırlığıyla da müşterisine her seferde daha fazla yükleme imkanı sağlıyor.

banner114
LOJİSTİK 10.11.2023, 08:22 Taşıma Dünyası
Serin Treyler, ADR’li alüminyum tankeri yurtiçindeki müşterilerine de sunacak
banner101

Türkiye’nin en önemli treyler üreticilerinden biri olan Serin Treyler, ihracat pazarları için yaptığı ADR’li alüminyum tankerini yurtiçi pazarlarına da sunmaya başladı.

Alüminyum tankerde 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahip Serin Treyler, uluslararası pazarlarda edindiği başarıyı yurtiçi pazarda da sürdürmeyi hedefliyor. Serin Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Serin, araçlarının alüminyumun hafifliği ve uzun ömürlü olması sebebiyle öne çıktığına vurgu yaparak “Alüminyum üretim prosesi, kaynak teknolojilerinin yanısıra farklı bir tecrübe ve donanıma da ihtiyaç duyuyor. Serin Treyler olarak alüminyum tanker konusunda önemli bir tecrübeye sahibiz. Türkiye’de bu alanda öncülük eden firmayız. Serin ADR’li alüminyum tankeri iki önemli ayırt edici özelliği var. Birincisi 5 bin 100 kg ağırlığında olması. İkincisi de ağırlık merkezinin yere yakın olması, yolda tutunmayı arttıran teknolojisi. Bilindiği gibi sıvı yükler, diğer yüklere göre aracın yolda tutunmasını zorlaştıran, riskli yüklerdir. Bu iki önemli ayırt edici özelliğin yanı sına müşterinin ihtiyacına uygun olarak istenilen kadar bölme veya özellikte ürünler geliştirebiliyoruz” şeklinde konuştu.

Serin son iki yılda yaptığı yatırımlarla üretim kapasitesini ve ürün gamını geliştirdi. Tanker üretim hattında Alüminyumun yanı sıra paslanmaz çift cidarlı kimyasal tankların da üretimine girdi. Tüm operasyonel faaliyetleri de tek çatı altına toplayan Serin, treyler üretim kampüsü ile ülkesine ve paydaşlarına katma değer üretmeye kararlı görünüyor.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153