banner139
banner69

TruKKer Türkiye’den yeni atamalar

banner113

Dubai merkezli dijital taşımacılık platformu TruKKer, Türkiye’deki operasyonunu yeni atamalarla güçlendiriyor. Şirketin Uluslararası Taşımacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Burak Kuran getirilirken, Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ise Emir Buğra Gönültaşoldu.

banner114
LOJİSTİK 14.06.2022, 14:19 Taşıma Dünyası
TruKKer Türkiye’den yeni atamalar
banner101

Lojistik sektörüne hızlı bir giriş yapan uluslararası dijital taşımacılık platformu TruKKer, Türkiye yapılanmasını sektörün deneyimli isimleriyle güçlendirmeyi sürdürüyor. Son olarak iki yeni genel müdür yardımcısı ataması gerçekleştiren şirket, lojistik sektöründe uzun yıllardır çalışan önemli isimleri bünyesine dahil etti.

TruKKer Türkiye’nin Uluslararası Taşımacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen Burak Kuran, Saint Benoit Lisesi’nin ardından Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümünden mezun oldu. İş hayatına 2007’de Cenk Denizcilik’te adım atan Kuran, ardından 2009 yılındaBorusan Lojistik’e geçti. Burada birçok farklı görevlerde bulunan Kuran, 2015-2019 yılları arasında şirketin Orta Doğu ve Orta Asya Satış ve Operasyon Müdürlüğünüyürüttü. Kuran,son olarak DSV Global Taşımacılık ve Lojistik firmasında Kıdemli Müdür olarak çalışıyordu.

Şirketin Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına getirilen Emir Buğra Gönültaş ise Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Yönetimi bölümü mezunu. İş hayatına 2006 yılında Borusan Lojistik’te başlayan Gönültaş, aynı şirkette sırasıyla; Finans Müdürü ve Yabancı Ülkeler Mali İşler Müdürü olarak çalıştı.Emir Buğra Gönültaş, son olarak 2017 yılında geçtiği Ekol Lojistik’te Uluslararası Muhasebe Müdürü olarak görev yapıyordu.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153