banner92
banner139
banner69

UTİKAD, üye buluşmalarının ikincisini Mersin’de gerçekleştirdi.

banner113

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, üye buluşmalarının ikincisini Mersin’de gerçekleştirdi.UTİKAD Heyeti,30 Kasım 2021 Salı günü Mersin HiltonSA’da üyeleriyle bir araya geldi.

banner114
LOJİSTİK 04.12.2021, 16:40 Erkan YILMAZ
UTİKAD, üye buluşmalarının ikincisini Mersin’de gerçekleştirdi.
banner95

Buluşmaya UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayşem Ulusoy, UTİKAD Yönetim Kurulu Üyeleri Cihan Özkal, Cihan Yusufi, Mehmet Özal, Serdar Ayırtman, Bölgeler Koordinatörü Bilgehan Engin,UTİKAD Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Murat Gümüşlüol, Akdeniz Bölgesi Çalışma Grubu Başkanı Osman Bakaç, UTİKAD Genel Müdürü Alperen Güler, UTİKAD Üye İlişkileri Uzmanı Melis Köker, UTİKAD Kurumsal İletişim Uzmanı Melis Güven ve UTİKAD Muhasebe ve İdari İşler Sorumlusu Uğur Erim katılım sağladı.

Sabah kahvaltısı ile başlayan etkinliğin açılış konuşmasını UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayşem Ulusoy gerçekleştirdi. Ulusoy’un ardından kürsüde yerini alan UTİKAD Genel Müdürü Alperen Güler, UTİKAD'ın son dönemdeki ve gelecekteki çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Yapılan sunumun ardından üyelerin dile getirdiği sorunlar ve çözüm önerileri üzerine görüşüldü. Çekilen aile fotoğrafının ardından buluşma sonlandırıldı.

UTİKAD Heyeti 30 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşen üye buluşmasının ardında nOrta Akdeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Ceylan Er’i ve Mersin Liman Başkanı Murat Harun Baştürk’ü makamlarında ziyaret etti. Görüşmelerde lojistik ve taşımacılık sektörünün gündem konuları üzerine bilgiler verildi.

1 Aralık 2021 tarihinde de ziyaretlere devam eden UTİKAD Heyeti ilk olarak Mersin Valisi Ali İhsan Su’yumakamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette UTİKAD’ın faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Vali Su’nun ardından Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Lokmanoğlu ziyaret edilerek denizyolu taşımacılığının güncel durumu üzerine değerlendirmeler yapıldı.UTİKAD Heyeti son ziyaretini ise Mersin Uluslararası Limanı’na gerçekleştirdi. Genel Müdür Johan Van Daleve Ticaret Grup Müdürü Kerem Kavrar ile görüşen UTİKAD Heyeti,Mersin Uluslararası Limanı bünyesinde sürdürülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı. UTİKAD Heyeti önümüzdeki dönemde farklı illerimizde üyeler ile buluşmalarını sürdürecek.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner155