banner91

banner115

banner92

Ekim ayında 2 bin 31 adet Nissan Qashqai satıldı

10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli olan Nissan Qashqai, otomobil pazarının toplam 76 bin 341 adet olarak gerçekleştiği Ekim ayında, 2 bin 31 adetlik Ekim satışı ile yeniden Türkiye’de SUV gövde tipinin en çok satıldığı C-SUV segmentininlideri oldu.

banner114
OTOMOBİL 21.11.2020, 17:17 Erkan YILMAZ
Ekim ayında 2 bin 31 adet Nissan Qashqai  satıldı
banner100

Nissan Qashqai’nin Ekim ayı SUV liderliği ile ilgili mutlu olduklarını dile getiren Nissan Türkiye, Kuzey Afrika ve BDT Genel Müdürü Emre Doğueri, Nissan Qashqai’nin çok güçlü ve prestijli bir imajı olduğunu ve 10 yıldan uzun süredir Türkiye’de tercih edilmeye devam edildiğini belirtti.

banner97
Doğueri, “Nissan Qashqai’ninhem Eylül, hem Ekim aylarındaki başarısına vurgu yaparak, bunun için hem bizi tercih eden müşterilerimize hem de bu başarıda emeği geçen tüm Nissan ailemize teşekkür ederim” diye konuştu. Nissan Qashqai, akıllı park asistanı, akıllıçarpışmaönlemesistemi, akıllıarkaçapraztrafikuyarısistemi, akıllıyorgunlukalgılamasistemigibibirçokNissan IntelligentMobility özelliğiyle de güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

Nissan Navara Yeniden Nissan Yetkili Satıcılarında

Arazi ve şehir içinde üstün performans sunan Nissan Navara, Nissan Yetkili Satıcılarında yerini aldı. Pick-Upsegmentinindikkat çeken modellerinden biri olan Navara,Kasım ayı itibarıyla yeniden müşterileriyle buluşuyor.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
13
açık