banner91

banner92
banner69

Nissan araçlar NISKASKO güvencesi altında

Nissan,"Ona sevgini göstermenin en orijinal yolu” sloganıyla faaliyetlerini sürdürdüğü NISKASKO ile Nissan marka araçları ve araç sahiplerini olası risklere karşı koruma altına aldı. NISKASKO ile onarımlar, yalnızca Nissan yetkili servislerinde, orijinal parça kullanılarak ve yetkin servis personelleri tarafından gerçekleştiriliyor.

OTOMOBİL 28.10.2021, 19:58 Erkan YILMAZ
Nissan araçlar NISKASKO güvencesi altında

Nissan,"Ona sevgini göstermenin en orijinal yolu” sloganıyla faaliyetlerini sürdürdüğü NISKASKO ile Nissan marka araçları ve araç sahiplerini olası risklere karşı koruma altına aldı. NISKASKO ile onarımlar, yalnızca Nissan yetkili servislerinde, orijinal parça kullanılarak ve yetkinservispersonelleri tarafındangerçekleştiriliyor.

Sunduğu her hizmet ve ürünle müşterilerinin beklentilerini karşılamayıamaçlayanNissan, Türkiye’nin önemli sigorta şirketleri ile yaptığı işbirliği kapsamında sunduğu NISKASKO ile Nissan markalı araçlara özel tasarlanmış kasko hizmeti sunuyor.

Araç sahiplerinin kasko poliçesinde ihtiyacı olan tüm teminatları kapsayan NISKASKO, Nissan marka araçları ilk gün olduğu gibi güvenle kullanılabilmesi için ayrıcalıklar eklenmiş bir sigorta ürünü. NISKASKO ile onarımlar, yalnızca Nissan yetkili servislerinde eğitimli servis personelleri tarafından Nissan onarım standartlarına uygun olarak ve yalnızca orijinal parça kullanılarak gerçekleştiriliyor.

Nissan’ın "Ona sevgini göstermenin en orijinal yolu Niskasko” sloganı ile faaliyetlerini sürdürdüğü Niskasko ile ilgili daha detaylı bilgiye https://www.nissan.com.tr/nissan-sahipleri/niskasko.htmlhttps:/linkinden ulaşılabilir.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
17
parçalı bulutlu