banner139
banner69

Şişecam Best of Belron’a Katılacak

banner113

Türkiye’nin öncü ve en büyük otomotiv camı üreticisi olan Şişecam, Best of Belron 2024’te yerini alacak. Şişecam, otomotiv camlarının yanı sıra gün geçtikçe artan otomotiv yenileme camları ürün çeşitlerini de etkinlikte sergileyecek.

banner114
OTOMOTIV YAN SANAYİ 03.06.2024, 21:25 03.06.2024, 21:28 Erkan YILMAZ
Şişecam Best of Belron’a Katılacak
banner101

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global oyuncu Şişecam, otomotiv camları konusundaki iddiasını sürdürüyor. Avrupa’da da önemli otomotiv üreticilerinin tedarikçisi konumunda bulunan Şişecam, 12-13 Haziran 2024 tarihleri arasında Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenlenecek Best of Belron etkinliğine katılacak.

Ar-Ge ve yatırım faaliyetlerini aralıksız sürdürerek pazarın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunmaya devam eden Şişecam, etkinlik boyunca otomotiv yenileme camlarını sergileyecek. Şişecam, otomotiv endüstrisi tedarikçilerine yönelik geliştirdiği ileri teknoloji ürünleriyle ilgili bilgiler vererek sektör temsilcileriyle bir araya gelecek. Best of Belron, ziyaretçi ve katılımcılarına endüstrinin son teknoloji ürünlerini keşfetme ve aynı zamanda Şişecam'ın otomotiv camlarındaki ürün yelpazesini yakından inceleme fırsatı sunacak

Şişecam 

1935 yılında dünyanın saygı duyduğu global lider Mustafa Kemal Atatürk’ün vizyonu doğrultusunda Türk cam sektörünü kurmak amacıyla temelleri atılan Şişecam, cam ve kimyasallar alanında güçlü bir küresel oyuncudur. Düz cam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel şirket olan Şişecam, cam ev eşyası alanında lider konumundadır. Cam ambalaj ve düz cam alanlarında ise en büyük beş global üretici arasında yer alan Şişecam, dünyanın en büyük üç soda üreticisi arasında olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir.

Düz cam, cam ev eşyası, cam ambalaj, kimyasallar, otomotiv, cam elyaf, maden, enerji ve geri dönüşüm iş kollarında öncü bir rol üstlenen Şişecam, üretim faaliyetlerini Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır, Hindistan ve ABD’de yürütmektedir.

Yetkin insan kaynağı ve akıllı teknolojilerle ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri olma hedefine güçlü adımlarla ilerleyen Şişecam, yarının ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak dijital altyapısını ve kültürünü dönüştürmeye kesintisiz devam etmektedir. 89 yıllık deneyim, 24 bini aşkın çalışan, dört kıtada 14 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satış ağına sahip Şişecam, tüm ekosisteminin gelişimini destekleyen kapsayıcı bir yaklaşım ile büyüme yolculuğunu sürdürmektedir. Şişecam, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlu ve entegre olarak hayata geçirdiği CareForNext stratejisi ile gezegeni korumak, toplumu güçlendirmek ve yaşamı dönüştürmek için sorumluluk almakta, tüm deneyim ve yetkinliklerini her alanda sürdürülebilir gelişim için kullanmaktadır.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153