banner139
banner69

ZF, binek araç şanzıman servis ağını genişletiyor

banner113

ZF, İstanbul Sultanbeyli’deki merkezinde sunduğu binek araç şanzıman servis ağını genişleterek ilk şubesini Ankara’daki Şaşmaz Oto Sanayi Sitesinde, 6 Mayıs Cumartesi günü düzenlenen bir törenle hizmete açtı. Bu ortaklık sonucu Kaya Otomatik Şanzıman firması, ZF tarafından geliştirilen ve BMW, Land Rover ve Jaguar gibi birçok lüks otomobil modelinde bulunan otomatik şanzımanların bakım ve onarımı için Ankara’daki tek adres oldu.

banner114
ZF, binek araç şanzıman servis ağını genişletiyor
banner101

ZF marka şanzımanlara yönelik bakım ve onarım hizmetlerinin sunulacağı tesiste özel eğitimli teknisyenler, araç sahiplerine özel ZF ekipmanları ile orijinal yedek parçalanın kullanıldığı ZF garantili hizmet sunacaklar.Açılış töreninde konuşan servis sahibi Necati Sertkaya “ZF’yle 2016 yılından beri süregelen iş ortaklığımızı Ankara’da gururla yeni bir boyuta taşımanın sevincini ve de gururunu taşıyoruz” dedi. Partner servis olarak yaptıkları yatırımdan bahseden Sertkaya “Ankara ve çevre illerdeki müşterilerimize ZF’nin tescilli kalite standartlarında hizmet vereceğiz” dedi.

Açılışta konuşan ZF Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu, “Türkiye yollarında ZF şanzımana sahip birçok araç bulunuyor. İlk kez 2,5 sene önce merkez servisimizde vermeye başladığımız hizmetimiz çok yoğun talep gördü. Bugüne dek binlerce İstanbullu araç sahibini memnun ettik ve şimdi, bu tecrübemizi iş ortaklarımızla paylaşarak, Türkiye çapında araç sahiplerine daha kapsamlı bir hizmet sunmayı hedefliyoruz” dedi ve sözlerine şöyle devam etti “Gelişen binek araç ZF Servis Partner ağımızın ilk üyesi Kaya Otomatik Şanzıman, yaptığı büyük yatırım, aldıkları kapsamlı eğitim ve de müşteri memnuniyetine yönelik odaklarıyla bizi gururlandıran bir iş ortağımızdır. Kendilerini tebrik ediyor ve yeni tesislerinin tüm Ankaralı araç sahipleri için hayırlı olmasını diliyorum.”

Ankara’da açılan servis ile ZF müşterilerine şanzıman check-up ve arıza tespit hizmeti, ekspertiz, şanzıman yağ değişimi, yazılım güncellemesi ve bakım ve onarımı gibi kapsamlı hizmet verilecek. Periyodik bakımda çoğu kez dikkatten kaçan şanzıman yağı değişimi, özellikle yüksek kilometreli araçların ömrünü uzatan ve şanzıman revizyonu gibi araç sahiplerini büyük masraflardan kurtaran bir hizmet olarak öne çıkıyor.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153