banner92
banner69

IVECO İzmir’de Meyeks Otomotiv ile hedeflerini büyütüyor

banner113

2020 yılında sözleşmesi imzalanan ve faaliyetlerine başlayan IVECO yetkili bayisi Meyeks’in salgın nedeni ile gerçekleşemeyen açılış törenini müşterileri ile buluşarak gerçekleşti. Meyeks Genel Müdürü Orhan Genel yaptığı konuşmada, “IVECO, Türkiye'de Çok geniş bir ürün gamına sahip, böyle bir marka ile çalışmaktan keyif alıyoruz” dedi. IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, bu sene ticari araç sektöründe pazar payını artıran markalardan biri olduklarını ve pazar paylarının yüzde 9’u aştığını ve Türkiye’de 3,5 ton ve üzeri ticari araç pazarında ilk üçte olduklarını hatırlattı. IVECO Asya Bölgesi’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Koray Kurşunoğlu, “Müşteriye daha da yakın olmak için yeni satış ve satış sonrası bayi adaylarına ihtiyacımız var” dedi.

OTOMOTİV 06.09.2022, 17:28 Erkan YILMAZ
IVECO İzmir’de Meyeks Otomotiv ile hedeflerini büyütüyor

Türkiye'nin üçüncü büyükşehri İzmir'in Bornova ilçesinde yeni yetkili satış ve satış sonrası noktası IVECO ve Meyeks’in işbirliği ile 2020 yılı içerisinde faaliyetine başlamış ancak Covid-19 kısıtlamaları nedeniyle açılış töreni gerçekleşememişti. 6 Eylül Salı günü geniş bir müşteri ve basın katılımı ile Meyeks’in açılış ve tanıtım töreni gerçekleşti.

1984 yılında otomotiv sektöründe ilk faaliyetine başlayan Meyeks, 2020'den bu yana IVECO'ya yetkili satış ve satış sonrası hizmeti veriyor. 4 bin 800 m2 üzerinde kurulu 2 bin m2 kapalı alana sahip tesise sahip olup aynı anda 14 araca hizmet verebilecek kapasiteye sahip. Bornova tesisinde 43 kişilik uzman kadrosu ve 26 yıllık deneyimiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermek için hazır olan Meyeks’in tesisleri konumu ve kolay ulaşım imkanı ile hem hafif ticari araçlara, hem orta segmente hem de kolay ulaşım imkanıyla beraber ağır vasıta segmentine hitap ediyor.

banner97

Tören sonunda IVECO yetkilileri günün anısına MEYEKS yöneticilerine bir plaket takdim ettiler

IVECO ile çalışmaktan keyif alıyoruz

Meyeks Genel Müdürü Orhan Genel yaptığı konuşmada, “IVECO, Türkiye'de hızla büyüyen bir marka ve yüzde 9 Pazar payı ile orta ve ağır vasıtada üçüncü konumda. Çok geniş bir ürün gamına sahip, böyle bir marka ile çalışmaktan keyif alıyoruz. Meyeks olarak müşterilerimize yakınlaşarak en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz ve bu nedenle yeni tesislere yatırım yaptık. Ayrıca Mersin’de yeni açtığımız showroomumuz IVECO’ya olan güvenimizin de bir kanıtı” dedi.

Pazar payımız yüzde 9’u aştı

IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak ise, “Meyeks ailesine IVECO'ya duydukları güven ve yeni tesislere yaptıkları yatırım için teşekkür ederim. MEYEKS sadece İzmir’de değil çevre illerde de en iyi hizmeti vermeye çalışıyor” dedi. Işınak yeni tesisin müşterilerimize ve tüm IVECO ailesine fayda sağlayacağından emin olduğunu belirtti. Işınak, bu sene ticari araç sektöründe pazar payını artıran markalardan biri olduklarını ve pazar paylarının yüzde 9’u aştığını ve Türkiye’de 3,5 ton ve üzeri ticari araç pazarında ilk üçte olduklarını hatırlattı.

Meyeks hedeflerimize ulaşmada kilit rol oynuyor

IVECO Asya Bölgesi’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Koray Kurşunoğlu“ IVECO’da bizim amacımız müşteriye yakın olup kaliteli desteği hem ürün hem de hizmet bazında araçlarımızın kullanım süresi boyunca sağlamak ve Meyeks bu hedefimize ulaşmada İzmir’de ve çevresinde kilit rol oynuyor. İş ortağımız Meyeks’i IVECO’ya olan güvenlerinin bir göstergesi olan böyle bir tesisi IVECO markası çatısı altında müşterilere sundukları için teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni bayi adaylarına ihtiyacımız var

Koray Kurşunoğlu sözlerine şöyle devam etti. “IVECO Türkiye’de hızlı büyüyen bir marka, kısa sürede pazar payımızı yüzde 9’a çıkarmayı başardık. Bu müşteriye daha da yakın olmamız anlamında bize önemli bir sorumluluk yüklüyor. Müşteriye daha da yakın olmak için yeni satış ve satış sonrası bayi adaylarına ihtiyacımız var. Bu bağlamda tüm Türkiye’de yeni 3S bayi adayları ve servis adayları aradığımızı da burada sizlere duyurmak istiyorum.”

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117