Mercedes-Benz Türk, katı atık sektöründeki müşterileri ile buluştu

Mercedes-Benz Türk, katı atık sektörüne yönelik ‘Geniş Aile, Temiz Çevre’ mottosuyla sunduğu çözümleri, müşterilerine başarılı bir etkinlikle tanıttı. Etkinlikte, katı atık sektörünün standartlarını üst seviyeye taşıyan Mercedes-Benz Actros ve Atego modelleri sergilendi ve araç tanıtımları yapıldı.

banner114
OTOMOTİV 14.06.2024, 17:32 Erkan YILMAZ
Mercedes-Benz Türk, katı atık sektöründeki müşterileri ile buluştu

Farklı müşteri ihtiyaçlarına cevap veren geniş kamyon portföyü ile hem filo müşterilerinin hem de bireysel müşterilerin ilk tercihi olan Mercedes-Benz Türk, düzenlediği Katı Atık Sektörü Araç Tanıtım Etkinliği’nde müşterileri ile bir araya geldi. Etkinlikte, katı atık sektöründeki çeşitli üst yapı uygulamalarına uyum sağlama gücü yüksek, ihtiyaca uygun zengin teknik özellikleri bulunan Mercedes Benz Actros 1832 L 4x2, Actros 2632 L ENA 6x2, Atego 1518 LKO 4x2, Atego 1018 4x2 ve Atego 1518 4x2 modelleri sergilendi ve araç tanıtımları yapıldı.

Katı atık sektörüne yönelik geniş ürün portföyü ile müşterilerin farklı ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunduklarını belirten Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, “Mercedes-Benz Türk olarak, paydaşlarımızla bir araya gelmeyi ve onları araçlarımız hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirmeyi çok önemsiyoruz. Bu açıdan etkinliğimiz ile sektör temsilcilerimizle buluşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Araçlarımız, katı atık sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik teknik içerikleri, konfor, güvenlik ve ileri teknoloji özellikleriyle sahada fark yaratıyor. Bu sektördeki faaliyetler özelinde sunulan Actros ve Atego kamyonlarımız, şehir içi kullanım için özel olarak tasarlanmış olup manevra kabiliyeti, operasyonel kullanım kolaylığı sağlayan alçak girişli kabinleri, geniş şoför görüş açısı ile kullanıcılara ideal koşullar sağlıyor. Mercedes-Benz Türk olarak müşterilerimizin her zaman yanındayız. Bugüne kadar onlardan aldığımız geri bildirimleri de dikkate alarak üstün performansa sahip araçlarımızı kullanıma sunduk. Bundan sonra da yenilikçi ve esnek çözümlerimizle müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet vermeye devam edeceğiz" dedi.

Mercedes-Benz Türk

Mercedes-Benz Türk, 1967 yılından bu yana Türkiye’de ağır ticari araç endüstrisinin öncüsü olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, 2020 yılına kadar kamyon ve otobüs gruplarındaki faaliyetlerine ek olarak Mercedes-Benz marka hafif ticari araçların ve Daimler AG çatısı altındaki tüm otomobil markalarının satışını gerçekleştirmiştir. Daimler AG, 2020 yılında kamyon ve otobüs ile otomobil ve hafif ticari araçlar birimlerini iki ayrı şirket yapısı altında topladı. 01.12.2021 itibarıyla da ayrı bir tüzel kişilik olan “Daimler Truck AG”’ şirketi altında; Mercedes-Benz Türk A.Ş., Daimler Truck’ın 3 büyük kamyon üretim tesisinden biri olan Aksaray Kamyon Fabrikası, Daimler Buses’ın dünyadaki en büyük otobüs üssü olan Hoşdere Otobüs Fabrikası ve bünyesinde bulunan iki AR-GE merkezi ile Kamyon ve Otobüs gruplarından sorumlu olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yaklaşık 1.4 milyar avro yatırım hacmiyle Mercedes-Benz Türk A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından biridir ve 7.000’i aşkın personel istihdam etmektedir.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153