banner92

MG’nin Yeni Şarj Edilebilir Hibrit SUV Modeli “MG EHS PHEV”Aralık’ta Türkiye’de!

Ülkemizde Doğan Holding çatısı altında faaliyet gösteren Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen İngiliz otomobil markası MG’nin (Morris Garages), ilk şarj edilebilir hibrit modeli yeni MG EHS PHEV Türkiye’de ön satışa sunuldu. Türkiye’nin ilk dijital otomotiv fuarı olan Autoshow Mobilite’de MG standında sergilenmeye başlanan Comfort donanım seviyeli MG EHS PHEV 649 bin TL, Luxury donanım seviyeli EHS PHEV ise 689 bin TL fiyatlaön satışa sunuldu.Yenilikçi hibrit motoru, C SUV segmentindeki rakiplerine kıyasla avantajlı boyutları ve yüksek donanımıylaön plana çıkan EHS PHEV, Aralık ayında ülkemizde kullanıcılarıyla buluşacak.

OTOMOTİV 18.09.2021, 15:45 Erkan YILMAZ
MG’nin Yeni Şarj Edilebilir Hibrit SUV Modeli “MG EHS PHEV”Aralık’ta Türkiye’de!

Yeni MG EHS PHEV, iki farklı donanım seviyesiyle Türkiye’de pazara sunuluyor. MGEHS PHEV’in “Comfort” versiyonunda; 12,3 inç dijital gösterge paneli, suni deri koltuklar, yükseklik ayarlı halojen farlar, navigasyon / Apple CarPlay ve Android Auto, ısıtmalı ön koltuklar ve dinamik kılavuzlu geri görüş kamerası gibi fark yaratan özellikler bulunuyor.

“Luxury”versiyonunda Comfort’a ek olarak panoramik açılır cam tavan, özel tasarım deri-Alcantara koltuklar, ambiyans aydınlatma, elektrikli bagaj kapağı, yükseklik ayarlı LED farlar, arka dinamik sinyal lambalar ve 360° kamera gibi ayrıcalıklar sunuluyor. MG EHS PHEV Comfort 649 bin TL’den ön satışa sunulurken, EHS PHEV Luxury ise 689 bin TL’den kullanıcılarıyla buluşuyor.MG markası, Autoshow Mobility Fuarındaki standında yeni EHS PHEV modelinin yanında, Mayıs ayında satışa sunduğu %100 elektrikli ZS EV ve 2022’de satışa sunulacak olan Marvel R Electric modellerini de sergiliyor.

MG Türkiye Marka Direktörü Tolga Küçükyumuk, ön satışına başlanan yeni MG EHS PHEVile ilgili yaptığı açıklamada“Markamızın yeni modeli MG EHS PHEV; sahip olduğu şarj edilebilir hibrit teknolojisi, yüksek donanımı ve kendisini sınıfından ayıran ebatlarıyla Türkiye pazarında önemli bir rol üstlenecek. Elektrikli ve benzinli motorlarının birlikte çalışmasıyla 258 PS güç ve 480 Nm tork üreten MG EHS, 43 gr/km’lik düşük karbon emisyonu ve 1,8 l/100 km’lik (WLTP) yakıt tüketimiyle hem yüksek performanslı hem de çevreci olunabileceğini ispatlıyor. Autoshow Mobility Fuarıyla birlikte bu yeni modelimizinülkemizdeki ön satışına başladık. ZS EV modelimizin lansmanında olduğu gibi, EHS için de müşterilerimize farklı seçenekler ve avantajlar sunarak MG markasının keyifli dünyasına davet ediyoruz. Aralık ayında ilk teslimatlarını gerçekleştirmeyi planladığımız MG EHS PHEV için müşterilerimiz 60 bin TL kapora ödeyerek ön satış için açıklamış olduğumuz fiyatları sabitleme şansını elde edebilecekler. Buna ek olarak, kullandığı fosil yakıtlı otomobilini yenilemek isteyen müşterilerimize sağladığımız 50 bin TL “Elektrikliye GeçişDesteği”, bu çevreci ve üstün performanslı otomobile sahip olmayı kolaylaştıracak. Dileyen müşterilerimiz ise MG Kiralama’dan aylık 7 bin 990 TL+KDV’den başlayan fiyatlarla EHS modelimizi kiralayabilecek” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
banner117
25
açık