Sigortam.net: Benzer Kaskolara İki Katı Fazla Ödeme Yapmayın!

insurtech markası Sigortam.net, farklı şirketlerin neredeyse aynı olan, birbirine oldukça benzer içerikli kasko poliçelerinde yarı yarıya fiyat farkları oluşabildiğine dikkat çekiyor. Hızlı ve şeffaf biçimde poliçe tekliflerini karşılaştıran Sigortam.net, hem ihtiyacına hem de bütçesine uygun bir poliçe almak isteyen herkesi bu büyük fiyat farklarını gözden kaçırmamaya davet ediyor ve web sitesine mutlaka göz atması konusunda yönlendiriyor

banner114
OTOMOTİV 24.11.2023, 15:38 24.11.2023, 15:44 Erkan YILMAZ
Sigortam.net: Benzer Kaskolara İki Katı Fazla Ödeme Yapmayın!

Dijital sigortacılık platformu Sigortam.net, “Müşterinin Şampiyonu” olma vizyonu doğrultusunda adımlar atmaya devam ediyor. 23 yıllık deneyimiyle 9 milyonu aşkın müşteriye hizmet vererek Türkiye’nin lider insurtech markası olan Sigortam.net, bu kez sigorta satın alırken finansal kararları şansa bırakmama konusunda önemli ipuçları veriyor. Sigortam.net web sitesini ziyaret ederek teklifler arasında karşılaştırma yapabilen müşteriler, benzer kasko poliçelerini yarı fiyatına yakalama avantajı elde ediyor. 5 yıldır arka arkaya aldığı Güven Damgası ile sigortada güvenin adresi haline gelen Sigortam.net, gelişmiş yapay zekâ teknolojisine dayalı yenilikçi altyapısını, müşteri deneyimini zenginleştirmek için ve müşterilerinin, içeriği çok benzer olan poliçelere fazladan ödeme yapmalarının önüne geçmek için kullanıyor.

Sigortam.net CMO’su Selen Yığın: Satın alacağınız kasko poliçesi neredeyse aynıysa neden fiyatına iki kat fazla ödeyesiniz?

Sigortam.net CMO’su Selen Yığın, Sigortam.net’in müşterilerine taahhüt ettiği şeffaflık ve dürüstlük değerlerini bilinçli seçimlere dönüştürmenin önemli bir fırsat yarattığının altını çiziyor: “Sektör profesyonelleri olarak bizler, herhangi bir sigorta ürünü satın almak isteyen herkese öncelikle poliçeleri karşılaştırmadan seçim yapmamalarını öneriyoruz. Kasko’dan Sağlık Sigortası’na tüm branşlarda bu geçerli. Örneğin en yakınlarım dahi benden tavsiye istediklerinde onlara ilk sorum ‘Sigortam.net’e baktınız mı?’ oluyor. Çünkü sigorta gibi karmaşık bir dünyada hangi poliçenin sizin için daha uygun olduğunu, hangisinin en kapsamlı hizmeti vaat ettiğini ve bunların sonucunda hangisinin sizin için en cazip fiyat fırsatını yarattığını belirlemek hiç kolay bir iş değil. Biz bu seçimi tesadüflere bırakmamayı ve mutlaka web sitemize bakılması gerektiğini söylüyoruz. Böylece müşterilerimizin poliçe seçimlerini bilinçli bir şekilde ve güvenle yapmasını sağlıyoruz. Bunu şöyle örneklendirebiliriz; kasko poliçesi almak isteyen bir müşteri, genişletilmiş kapsamlı bir kasko poliçesi ile ilerlemeye karar verdiğinde, A şirketinin sunduğu poliçenin 6.357TL, B şirketinin sunduğu poliçenin ise 12.920TL olduğunu görebiliyor. Kapsamları çok benzer olan bu iki poliçede müşterilerimiz neden iki katı fiyat ödesin ki? Satın alınacak poliçeler neredeyse aynı içeriğe sahipse, herkes yarı fiyatına varan ödeme avantajını değerlendirmek ister.”

Kapsam çok benzer, fiyat farklıysa…

Anlaşmalı olduğu 20’yi aşkın sigorta firmasının sunduğu poliçeleri karşılaştırarak Yapay Zekâ Destekli Sigorta Kapsam Puanlaması sayesinde müşterilerine sunan Sigortam.net, bu yenilikçi hizmet anlayışını "Müşterinin Şampiyonu" bakış açısı doğrultusunda konumlandırıyor ve müşteri deneyimini zenginleştirirken onların ihtiyaç duydukları poliçelere fazladan ödeme yapmalarının önüne geçiyor. Sigorta sektöründe inovasyonu güvenle buluşturan Sigortam.net, satış sonrasında sunduğu hizmetle de fark yaratıyor. Sigorta Danışmalarıyla 7/24 müşterilerinin yanında olarak tüm ihtiyaçlarına anlık cevap veren Sigortam.net, herhangi bir hasar durumunda hasar destek hattına 3 saniyede ulaşma taahhüdü sunuyor.

Selen Yığın: Sigortam.net’i tercih edenler ödedikleri fiyatın karşılığını aldıklarından emin olmanın rahatlığını yaşıyor.

Sigortam.net’in müşteri ilişkilerinde odaklandığı dört temel değer olan Şeffaflık, Dürüstlük, Yenilikçilik ve Hız sayesinde sigorta satın almadan önce mutlaka uğranması gereken en güvenli liman olduğunu vurgulayan Yığın, “Sigortam.net olarak, sigorta sektöründeki yenilikçi yaklaşımımız ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile platformumuz üzerinden müşterilerimize sadece bir poliçe sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda finansal kararlarında da güvenilir bir ortak olarak yanlarında oluyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları sigortada, ihtiyaçlarına uygun olan poliçeyi satın alabilmelerini sağlıyoruz. Müşterilerimiz Sigortam.net'i tercih ederek, her zaman ödedikleri fiyata karşılık gelen değer ve kapsama sahip bir poliçe edindiklerinden emin olmanın rahatlığını yaşıyorlar.” dedi.

Yorumlar (0)
banner116
15
açık
banner155