banner139
banner69

TikTak, 800 araç alarak filosunu yeniledi

banner113

Bireylerin ve kurumların dakikalık, günlük kiralama ve aylık abonelik modeliyle araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan ve kullandığın kadar ödeme imkânı sunan araç paylaşım uygulaması TikTak, bünyesine aldığı 800 araçla filosunu yeniledi.

banner114
OTOMOTİV 10.07.2023, 21:11 Erkan YILMAZ
TikTak, 800 araç alarak filosunu yeniledi
banner101

Arabayı değil, şehri sahiplenme misyonuyla kurulan yenilikçi araç paylaşım uygulaması TikTak, bünyesine kattığı 800 araç ile filosunun bir kısmını yeniledi. Kullanıcıların arabaya ihtiyaç duyduklarında her an onlara kolay ulaşım imkânı sunan TikTak, filosunu düzenli olarak yenileyerek kullanıcılarına yepyeni arabalarla, pratik ve kolay bir araba kiralama deneyimi sunuyor. TikTak’ın farklı ihtiyaçlara yönelik erişilebilir fiyatlarla sunduğu sürdürülebilir mobilite hizmetiyle kullanıcılar şehrin her noktasına özgürce ulaşabiliyor.

Uygulama üzerinden dakikalar içinde tamamlanabilen kolay üyelik ile TikTak, İstanbul’da hem dakikalık hem günlük kiralama modeliyle düzenli araba kiralama ihtiyacını karşılayan çözümler sunuyor. Ayrıca mart ayında hayata geçirdiği bir ilk olan aylık abonelik modeli TikTak Neo ile daha sık araç ihtiyacı olan kullanıcılarının araba ile ulaşım maliyetlerini yüzde 80’e kadar daha ucuz hale getiriyor. Bünyesine aldığı 800 yeni araç ile paylaşım filosunun bir kısmını yenileyen TikTak, her bütçeye uygun fiyat alternatifi ile herkesin büyük rakamlar ödemeden ihtiyacına göre bir araca erişimini mümkün kılıyor.

Özellikle araba satın almanın masrafları düşünüldüğünde herkese ulaşım fırsatı yaşatmaktan mutluluk duyduklarını belirten TikTak Kurucusu Ersan Öztürk konuyla ilgili açıklamasında “Ülkemizde araç sahipliğinin koşulları bu denli zorlaşmışken aslında herkese büyük rakamlar ödemeden, kredi, kasko, MTV, sigorta, bakım, muayene, otopark ve yakıt gibi prosedürlerden arınmış bir model ile araba sahipliğine alternatif bir bakış açısı geliştirerek oyunun kurallarını değiştiriyoruz. İstanbul’da ihtiyaç duyduğunuz zaman, dilediğiniz anda araca ulaşmak TikTak sayesinde mümkün. Kullanıcılarımız yeni arabaları ilk TikTak’ta deneyimlesin ve yeni arabalar kullansın diye düzenli aralıklarla filomuzu yeniliyoruz. Şimdi de filomuzdaki 3 bin 500 aracın 800 tanesini yeniledik. Sunduğumuz alternatif ulaşım çözümleri ile kullanıcılarımızı özgür kılmanın mutluluğu ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da yeniliklerle megaşehirlilerin hayatına değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

TikTak Hakkında: TikTak, bireylerin ve kurumların dakikalık araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan ve kullandığın kadar ödemeye olanak sağlayan araç paylaşım markasıdır. Bireyleri ve kurumları şehirde 7/24 mobil olma imkânı ile buluşturuyor, binlerce arabamızla dakikalık araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Ekonomik bir şekilde arabaya kolayca ulaşım olanağı sağlayan sürdürülebilir mobilite hizmetimizle müşterilerimiz şehrin her noktasına özgürce ulaşabiliyor.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153