banner139
banner69

Wielton Türkiye’nin yetkili Satıcı ve Servis ağı oluşturuldu

banner113

Doğuş Otomotiv distribütörlüğünde faaliyetlerine başlayan Polonya merkezli treyler markası Wielton’un Türkiye'deki yetkili satıcı ve servis ağı oluşturuluyor. İlk etapta Şekerpınar Doğuş Otomotiv tesislerinde gerçekleşen imza töreni ile 14 yetkili satıcı ve servisi, Wielton treyler için hizmet vermeye başladı.

banner114
OTOMOTİV 16.03.2024, 15:07 16.03.2024, 15:15 Erkan YILMAZ
Wielton Türkiye’nin yetkili Satıcı ve Servis ağı oluşturuldu
banner101

İmza törenine Wielton markasından da sorumlu Genel Müdür Tolga Senyücel, Wielton Türkiye Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ozan Akbal ve marka Pazarlama Müdürü Ömer Madazlıoğlu katıldı.

“Ulaşılabilir, hızlı ve kaliteli hizmet vermek istiyoruz”

İmza töreni sonrası açıklama yapan marka Genel Müdürü Tolga Senyücel, yetkili satıcı ve servis ağı oluşturarak taşımacılık sektöründe daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak istediklerini belirtti. Senyücel “Bugün atılan imzalar, Wielton'un Türkiye pazarındaki kararlılığının ve büyüme stratejisinin bir parçasıdır. Markamız için yetkili satıcı ve servis ağı çalışmalarımız hızla sürüyor. İlk etapta Türkiye genelinde 14 yetkili satıcı ve servis ile hizmet vermeye başlıyoruz. Hedefimiz en geniş bayi ağı ile müşterimize çözüm ortağı olmak ve memnuniyetlerini artırmak” şeklinde konuştu.İstanbul Tuzla Doğuş Otomotiv, Kocaeli Gebze Servis, Mersin Akdeniz Ağır Vasıta, İzmir bölgesinde Ankara Ağır Vasıta, Trabzon’da Asya Otomotiv, Antalya’da Başaran Ağır Vasıta, Ankara’da Çalışkan Otomotiv, Bolu’da Çarıkçı Otomotiv, Diyarbakır bölgesinde Diyarbakır Ağır Vasıta, Samsun’da Erçal Otomotiv, Bursa’da Koçaslan Otomotiv, Konya bölgesinde Konya Ağır Vasıta, Kayseri’de Özaltın Otomotiv ve İstanbul’da ise UCR Otomotiv olmak üzere 14 yetkili satıcı ile imza töreni gerçekleştirildi.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153