banner92
banner69

Yeni marka kimliğine sahip Dacia araçlar Ekim 2022'deki Paris Otomobil Fuarı’nda ilk kez tanıtılacak

banner113

Dacia modelleri, önümüzdeki dönemde web sitesi ve tüm görsel uygulamalarda yeni logosu,amblemi ve yeni marka kimliği ile yerini alacak. Ekim 2022'deki Paris Otomobil Fuarı’nda ilk kez sergilenecek olan yeni marka kimliğine sahip araçlar fuar sonrasında kullanıcılarla buluşacak.

banner114
OTOMOTİV 18.06.2022, 17:17 Erkan YILMAZ
Yeni marka kimliğine sahip Dacia araçlar Ekim 2022'deki Paris Otomobil Fuarı’nda ilk kez tanıtılacak

Yeni marka kimliği ile dikkatleri üzerine çekmekle kalmayan Dacia, aynı zamanda akıllı telefonlar ve tabletler için artırılmış gerçeklik uygulaması ile de yaratıcı ve çözüm odaklı bir yaklaşım sunuyor. Basit, eğlenceli, modern bir çözüm olan Dacia AR, 1:1 ölçeğe kadar olan araçları görme ve deneyimleme olanağı tanıyor. Uygulama sayesinde araç; bir garaj, park yeri ya da sokak gibi herhangi bir gerçek mekana yerleştirilebilirken, aracın içine girmek ve istenilen bir ayrıntıya odaklanmak mümkün olabiliyor. Yetkili satıcılarda geleneksel araç satış yöntemlerine ve süreçlerine ek olarak, artık araçları tanıtmanın tamamen yeni bir yolu bulunuyor. Dacia AR, potansiyel müşterilere showroomda sergilenmeyen bir modeli yakından tanıyabilme olanağı sunuyor. Dacia AR, tüm modelleri ve tüm renkleri içeriyor.  Uygulama, akıllı telefon ya da tablet üzerinden ücretsiz olarak AppStore ve Google Play’denindirilebiliyor. Dacia daha fazla erişilebilirlik için dijitalleşiyor. Proje, sürükleyici deneyim araçlarında uzman olan Fransız Teknoloji girişimi SCALE-1 PORTAL iş birliği ile hayata geçirildi.

Dacia AR, gelecekte bazı modellerde sunulacak olan yeni donanımlar da dahil olmak üzere Dacia ürün gamının yeni marka kimliğine daha yakından bakmak için kullanılabiliyor:

 SanderoStepway

Cam tavanlı ilk Dacia modeli

 Duster

 Yeni havalandırma ızgaraları

 Elektrikli katlanan yan aynalara sahip olacak ilk Dacia modeli

 Yağmur sensörü ve otomatik silecekler

Yeni marka kimliğiyle birlikte, Media Nav ve Media Display ekranları kendi görsel güncellemeleriyle geliyor.

Dacia ayrıca bazı donanım isimlerini de yeniliyor. Modele ve ülkeye bağlı olarak, ürün gamı Dacia DNA'sına sadık ve seçilen donanım ne olursa olsun her zaman en iyi fiyat/fayda oranını sağlayan 3 farklı donanım seviyesi bulunuyor.

 Essential ile ulaşılabilir çözüm

 Expression ile orta donanım seviyesi

 Journey ile kapsamlı ve zengin donanım seviyesi

Yeni marka kimliği, tamamen yenilenen ürün gamı ve yeni artırılmış gerçeklik uygulamasıyla, Dacia kendini sürekli olarak yeniden keşfetme ve çekiciliğini artırma becerisini gözler önüne seriyor.

Yorumlar (0)
banner92
banner155