banner92
banner69

Anadolu Isuzu Busworld’e dört aracıyla katılıyor

banner113

Anadolu Isuzu, BusworldTurkey 2020 Fuarı’na Novociti Life, Novo Lux ile ilk kez tanıtacağı Citiport 12 CNG ve Elektrikli Novociti Volt ile katılıyor. Citiport 12 CNG ve Novociti Volt ilk kez Busworld Türkiye’de sergilenecek.

BUSWORLD TURKEY 2020 26.02.2020, 10:11 27.02.2020, 17:45 Taşıma Dünyası
Anadolu Isuzu Busworld’e dört aracıyla katılıyor

Busworld Turkey 2020 Fuarı 5-7 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Anadolu Isuzu, uluslararası otobüs endüstrisi ve yan sanayiini bir araya getirecek olan Busworld Turkey 2020’de dört aracıyla 4.Hall ve B-24 numaralı standında ziyaretçileriyle buluşacak. Busworld Turkey 2020’ye, yeni nesil, çevreci ve sıkıştırılmış doğal gaz ile çalışan Citiport 12 CNG, Novociti Life, NovoLux ve elektrikli Novociti Volt araçlarıyla katılacak olan Anadolu Isuzu, Citiport 12 CNG ve Novociti Volt’un Türkiye’de ilk gösterimini fuarda gerçekleştirecek.Citiport 12 CNG ve Novociti Volt ilk kez Busworld Türkiye’de sergilenecek


Anadolu Isuzu değişen pazar ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği ve kısa sürede Avrupalı belediyelerin gözdesi olan NovocitiLife’ı Busworld’de bir kez daha sektörle buluşturacak.Emisyon kurallarının gittikçe katılaştığı dünyada, 8 metre segmentinde yüzde 100 elektrikli olarak tasarlanan Novociti Volt da Anadolu Isuzu standında ziyaretçilerle buluşacak.Katılımcılar dizel NovocitiLife ile aynı aracın elektrikli versiyonu Novociti Volt aracını yan yana karşılaştırma imkânını bulacaklar. Teknolojinin gelişimi ve gelecekteki araçlarını yakından tanıyacak olan kullanıcılar, aracın üzerindeki akıllı ulaşım sistemlerini de inceleme fırsatı bulacaklar.İlk kez Busworld Turkey2020’de sergilenecek olan Citiport 12 CNG, tüm dünya şehirlerinde düşük emisyon salınımı ve çevreye duyarlı araç kullanımının teşvik edilmesi çalışmaları doğrultusunda geliştirildi. CNG (Compressed Natural Gas – Sıkıştırılmış Doğal Gaz) sistemine sahip alt yapısıyla düşük tüketim ve çevre dostu olan Citiport 12 CNG,sıkıştırılmış gaz yakıt sistemiyle hem düşük işletim maliyetlerine sahip, hem de sıradan bir toplu ulaşım aracına göre çevreye verilen zararı azaltıyor. Anadolu Isuzu’nunilk kez fuarda sergileyeceği bir başka model olan NovoLux ise iç tasarımı ve standart olarak sunduğu donanımlar iledaha yüksekkonforsunuyor.
 

banner97

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117