banner91

banner92
banner69

Castrol’ün yeni ürünü tüketicilerle buluşuyor

Castrol; Volkswagen, Audi, SEAT ve ŠKODA’nın içinde yer aldığı Volkswagen grubu araçlar için özel olarak geliştirilmiş ürünler sunmaya uzun yıllardır devam ediyor.

PİYASA 22.01.2021, 18:10 Erkan YILMAZ
Castrol’ün yeni ürünü tüketicilerle buluşuyor

2021 yılında da Volkswagen Grubu araçların fabrika ilk dolumlarında ve bu araçların bakımlarında kullanılacak Castrol EDGE Professional, dünya çapında en yüksek standartlara göre karbon nötr (CO2) sertifikasına sahip olması ile öne çıkıyor. Patentli Sıvı TİTANYUM Teknolojisi’ne sahip Castrol EDGE Professional, basınç altında şekil değiştirerek daha güçlü bir forma geçiyor. Metal-metal temasını ve sürtünmeyi azaltarak, motorun gerçek performansının ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.l, EDGE Professional LL IV FE 0W-20 ürününü tüketicilerine sunmaya hazır. Yeni ürün yakıt verimliliği* ve düşük karbon salımı sağlıyor.

Geleceğin ürünleri Castrol’de

Castrol, Volkswagen ile elektrikli araçlar için geliştirdiği e-sıvılarını yeni nesil otomobillerin yarıştığı platformlarda da test ediyor. Bu kapsamda, Castrol’ün e-sıvıları Volkswagen’in elektrikli yarış otomobili Volkswagen ID.R ile son birkaç senedir önemli başarılar elde ediyor. Elinde bulundurduğu hız rekorlarına son olarak Tianmen Dağı yolunda ve Bilster Berg pistinde kırdığı rekorları da ekleyen Castrol e-sıvılarıyla güçlendirilmiş ID.R, elektrikli araç platformlarının geliştirilmesine de önemli katkılar sağlıyor.

İşbirliği devam ediyor

Türkiye’nin lider otomotiv distribütörü Doğuş Otomotiv’in tercihi 25 yılı aşkın süredir Castrol. Doğuş Otomotiv’in bünyesinde bulundurduğu Volkswagen, Audi ve SEAT markalarının yetkili servis ağında en çok tercih edilen madeni yağ markası olarak Castrol liderliğini devam ettiriyor. Türkiye’de her geçen gün penetrasyonunu artıran Yüce Auto’nun ŠKODA ve Doğuş Otomotiv’in Volkswagen Grubu araçlar için tercihi Castrol.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
10
parçalı bulutlu