Dokurcun Kooperatifi’ne 45 adet Schmitz Cargobull tenteli treyler

banner113

S.S. 107 no’lu Dokurcun Kooperatifi’ne 45 adet tenteli treyler teslim etti. Kooperatif filosundaki Schmitz Cargobull treyler oranı yüzde 90’ın üzerine çıktı.

banner114
PİYASA 13.02.2024, 21:53 14.02.2024, 11:31 Erkan YILMAZ
Dokurcun Kooperatifi’ne 45 adet Schmitz Cargobull tenteli treyler

Sakarya – Akyazı’daki S.S. 107 no’lu Dokurcun Kooperatif’inde düzenlenen törende Schmitz Cargobull Marmara Bölge Müdürü Oral Topçuoğlu plaketi başkan Ercan Konur’a takdim etti.

Ercan Konur yaptığı açıklamada: ‘’18 yıl önce kurulan kooperatifimiz, ASSU fabrikamız ile birlikte her gün gelişen, her gün büyüyen bir yapıya sahip. Birliğimiz ASSU’nun tüm Türkiye’ye dağıtım sorumluluğunu üstlenen tek yetkili lojistik kooperatifidir. Kooperatifimizin coğrafi olarak zor bir bölgede olması, yükümüzün farklı riskler barındırması sebebiyle operasyonumuzda Schmitz Cargobull treylerlerini tercih ediyoruz. Bunun sebepleri Schmitz’in treylerlerinin muadillerine göre hafif olması, galvaniz ve kaynaksız yapısının uzun ömürlü olması, Modulos şasisinin zorlu arazide araç yakıtını düşürmesidir. Ayrıca Schmitz Cargobull’un geçtiğimiz Kasım ayında Antalya’da düzenlenen S.S. Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifler Birliğimiz yıllık toplantısına sponsor olarak bizlerin yanında olduğunu göstermesi de çok kıymetliydi. Ve de Schmitz Cargobull Marmara Bölge Müdürümüz Sayın Oral Topçuoğlu’nun bizlere olan yakın ilgisi, yine Schmitz Cargobull’un hem satış sonrası hem de ürün yetkililerinin özel ilgisi bizlere güven veriyor. Tüm kullanıcı üyelerimizin Schmitz’ten yana memnuniyeti %100’dür. Kalan son eski model diğer treylerleri de önümüzdeki yıl içerisinde yenilemeyi planlıyoruz ’’ dedi.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159