banner92
banner69

Ebam Uluslararası Nakliyat 40 Tırsan Treyler aldı

banner65

Filosunun tamamı Tırsan olan Ebam Uluslararası Nakliyat’ın 40 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Treyler alımıyla araç sayısı 300’e ulaştı.

banner114
PİYASA 29.03.2021, 15:40 31.03.2021, 12:01 Erkan YILMAZ
Ebam Uluslararası Nakliyat 40 Tırsan Treyler aldı
banner100
banner95

Ebam Uluslararası Nakliyat’ın İzmir’de bulunan merkez ofisinde gerçekleştirilen teslimat törenine; Ebam Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ahmet Mutlubaş, Operasyon Müdürü Hakkı Çalmaz, İdari İşler Müdürü Alican Mutlubaş ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

Tırsan ile ihtiyaçlarımızı eksiksiz tamamlıyoruz

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Ebam Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ahmet Mutlubaş, “Uzun yıllardır, gerek tecrübemiz gerekse deneyimimizle firmamızın ihtiyaç duyduğu her şeyi Tırsan ile eksiksiz tamamlamanın memnuniyetini yaşıyoruz. Tırsan araçları, kataforez kaplı şasisi, kullanıcı dostu tasarımı ve yüksek kaliteden üretilen malzemeleri ile filomuza pratik ve uzun ömürlü kullanım avantajı sağlıyor. Ebam Uluslararası Nakliyat olarak, müşterilerimize başta askılı tekstil olmak üzere, otomotiv yedek parça ve kuru gıda taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Tüm operasyonel işlerimizi filomuzda bulunan Tırsan treylerler ile gerçekleştirerek, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ediyoruz. Filomuzu yine Tırsan araçlarıyla güçlendirmekten ve 300 adede yükseltmekten memnunuz” dedi. Tırsan’ın satış sonrası hizmetlerine de dikkat çeken Mutlubaş, “Tırsan’ın sahip olduğu geniş servis ağı ve bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile firmamıza vermiş olduğu kaliteli hizmetlerden de çok memnunuz” açıklamasında bulundu.

Tırsan Multi Ride araçlarımız, çekici ayırt etmiyor

Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç konuşmasında; ‘Treyler sektörünün öncü üreticisi olarak, bugün burada uzun yıllardır başarılı iş birliğimizi sürdürdüğümüz Ebam Uluslararası Nakliyat firmasına yeniden araç teslimatı gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Teslimatını yaptığımız Tırsan Multi Ride araçlarımız çekici ayırt etmeden bütün çekici tipleri ile kullanılabiliyor. Aracın sahip olduğu bu özellik ile müşterimiz operasyonlarında esneklik sağlıyor. Ayrıca müşterimiz, araçta bulunan tren yükleme opsiyonuyla da taşımalarında yüksek verimlilik elde ederken, Yük Emniyet Sertifikasına sahip araç üst yapısıyla da yükün güvenliğini garanti altına alıyor. Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride aracının sahip olduğu bu özellik, iş ortağımıza tüm operasyonlarında çok daha kolay, hızlı ve verimli şekilde çalışma imkanı sunuyor” dedi. Erkoç açıklamalarına şu şekilde devam etti, “Ebam Uluslararası Nakliyat’ın filo yatırımlarında yine Tırsan’ı seçmesinden dolayı büyük memnuniyet duyuyor, başarılı iş birliğimizin yeni projeler ile devam edeceğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
banner92
banner117
17
parçalı bulutlu