banner69

Marubeni Dağıtım ve Servis, İş Makinası ve Ekipman Kiralama Hizmetlerini "Platinum Rent" çatısında topladı

banner113

Japonya merkezli Marubeni Corporation’a bağlı olan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., 2008 yılından bu yana yürütmekte olduğu iş makinası ve depo ekipmanı kiralama hizmetini bir adım öteye taşıyarak, müşterilerinin her türlü kiralama ihtiyacını tek noktadan karşılamak amacıyla Platinum Rent markasını hayata geçirdi.

banner114
PİYASA 01.10.2023, 01:54 Taşıma Dünyası
Marubeni Dağıtım ve Servis, İş Makinası ve Ekipman Kiralama Hizmetlerini "Platinum Rent" çatısında topladı

Her biri kendi alanının öncüsü olan Komatsu, Volvo Trucks, Dieci, Crown, Komatsu Joy ve Montabert markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdüren Marubeni Dağıtım ve Servis, 2008 yılından bu yana yürütmekte olduğu kiralama hizmetlerini bir adım öteye taşıyarak, Platinum Rent markası ile iş makinaları, forklift ve depo ekipmanları, teleskopik yükleyiciler, jeneratör, kompresör, yol yapım ekipmanları, iş makinalarına uygun akıllı sistemler ve personel yükseltici platformlar gibi ürün gruplarında da kiralama hizmeti sunmaya başladı.

Platinum Rent, kiralama sektöründe yepyeni bir dönem başlatıyor

Her türlü iş makinası, forklift ve ekipman kiralama ihtiyacını tek noktadan karşılamayı amaçlayan Platinum Rent, Marubeni Dağıtım ve Servis güvencesiyle profesyonellere benzersiz bir operasyonel kolaylık sunan yeni bir hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor. Madende, taş ocağında, inşaatta, depoda, fabrikada, tarım alanlarında ve üretim tesislerinde, kısacası her sahada kiralanan makina ve ekipmanlarına servis, bakım ve onarım desteği sunan Platinum Rent markası, kısa zamanda müşterilerinin en yakın çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

Kiralama sektörüne kapsamlı ve farklı bir bakış açısı getiren Platinum Rent ve Platinum Used markalarından sorumlu Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. 2. El ve Kiralama Direktörü Caner İstanbul, makina ve ekipman kiralama hizmetinin yanı sıra, iş ortaklarının mali yüklerini azaltan ve projelere özel servis organizasyonları ile operasyonlarını kesintiniz hale getirerek verimliliği artıran faydalar sunduklarını dile getirdi. İstanbul, “Marubeni Dağıtım ve Servis, kiralamada yıllardır sergilediği başarılı performansını şimdi yeni bir çatı altında topluyor: Platinum Rent markası ile kiralama sektöründe yepyeni bir dönem başlatıyoruz. Bu yeni dönemde; düşük ilk yatırım maliyeti, operasyonel verimlilik, finansal kontrol ve kesintisiz çalışma imkanı gibi birçok avantajı bir arada sunduğumuz Platinum Rent markamız ile iş ortaklarımıza ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Üstelik, iş ortaklarımız kiralama süresi boyunca operatör, yakıt ve sarf malzemesi dışında hiçbir masrafa da katlanmaz. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile bir ürüne yönelik kiralama hizmetinden ziyade iş ortaklarımızın çözüm merkezi ve tüm kiralık ekipmanlar için kurumsal kiralamanın güvenilir adresi olmayı sürdüreceğiz. Sahip olduğumuz yüksek model ve düşük saatli kiralama filosu ve yaygın servis ağımız sayesinde tüm ekipmanların kesintisiz çalışmasını sağlamamız iş ortaklarımızın verimlilik hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıyor.” diyerek sözlerine devam etti.

Platinum Rent Hakkında

Platinum Rent, 2008 yılından itibaren Türkiye’nin her köşesine ve birçok projeye, iş makinası, ekipman ve akıllı sistemler tedarik eden ve Türkiye’nin alanında öncü firmaları ile çalışan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren bir kiralama şirketidir. Platinum Rent, Komatsu iş makinaları, Crown Forklift ve depo ekipmanları, Dieci teleskopik yükleyiciler, jeneratör, kompresör, yol yapım ekipmanları, iş makinalarına uygun akıllı sistemler, personel yükseltici platform gibi geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine kiralama çözümleri sunmaktadır. Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.'nin kapsamlı satış sonrası hizmet ağı ve uzmanlığıyla Platinum Rent her zaman yanınızdadır.

Platinum Rent İletişim

[email protected]

www.platinumrent.com.tr

Marubeni Dağıtım ve Servis Hakkında:

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., 68 ülkede 136 yerleşkesi, toplam 463 konsolide şirketinde 45 binden fazla çalışanı bulunan Japonya merkezli Marubeni Corporation’a bağlı olarak birçok global markanın Türkiye distribütörlüğünü sürdürmektedir. Türkiye’nin en uzun distribütörlük anlaşması unvanıyla kullanıcılarına çözüm sunan Marubeni Dağıtım ve Servis; Komatsu, Volvo Trucks, Dieci, Crown, Komatsu Joy, Topcon, Leica ve Montabert markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

Marubeni Dağıtım ve Servis; inşaat, maden, endüstri, lojistik, tarım gibi sektörlere iş makinaları, teleskopik yükleyiciler, yük taşıma araçları ve depolama çözümleri sunmaktadır. Güvenilir servis anlayışı ve yılların getirdiği tecrübeyle satış hizmetinin yanı sıra Platinum Rent markası ile kiralama çözümleri ve Platinum Used markası ile de ikinci el satış hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır.

Daha az yakıtla daha fazla verimlilik imkânı sunan Komatsu yeni nesil iş makinaları ve sürücü odaklı geliştirilen Volvo Trucks elektrikli kamyon serisiyle Marubeni Dağıtım ve Servis, Türkiye’ye getirdiği yenilikçi yaklaşımlarla kendi sektöründe öncü olmayı başarmaktadır.

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. İletişim

Telefon: 0216 547 24 00

Müşteri İletişim Hattı: 0850 480 18 46

www.marubeni-tr.com

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159