TruckStore Kahramanlı Uluslararası Nakliyat’a 30 adet Mercedes-Benz Actros teslim etti

Mercedes-Benz Türk’ün 2. El Kamyon alanındaki öncü markası TruckStore, Kahramanlı Uluslararası Nakliyat’a 30 adet Mercedes-Benz Actros 1845 LSnRL teslimatı gerçekleştirdi. Araçlar, Mercedes-Benz Kamyon Finansman’ın sağladığı avantajlı kredi imkânları ile Kahramanlı Uluslararası Nakliyat filosuna katıldı.

banner114
PİYASA 26.06.2024, 11:03 Erkan YILMAZ
TruckStore Kahramanlı Uluslararası Nakliyat’a 30 adet Mercedes-Benz Actros teslim etti

55 yıla yaklaşan tecrübesiyle lojistik, dryport, gümrüklü antrepo ve sigorta alanlarında hizmet veren Kahramanlı Uluslararası Nakliyat, filosuna 30 adet 2019 model Mercedes-Benz 1845 LSnRL çekici ekledi. Araçların teslimatını zengin araç portföyü ve kaliteli hizmet anlayışıyla dikkat çeken Mercedes-Benz Türk’ün 2. El Kamyon alanındaki öncü markası TruckStore gerçekleştirdi.

Kahramanlı Uluslararası Nakliyat, yeni aldığı 2019 model Mercedes-Benz Actros 1845 LSnRL çekicileri uluslararası taşımacılık ve yurt içi konteyner taşımacılığında kullanacak. Kahramanlı Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kahramanlı, gerçekleşen teslimatla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Kahramanlı Uluslararası Nakliyat olarak, 1992 yılından bugüne lojistik sektörünün birçok hizmetini tek çatı altında toplayarak, öncü ve kaliteli hizmeti sunan bir kurum olma misyonuyla ilerliyoruz. TruckStore ile 2009 yılında başlayan iş ortaklığımız da bu misyonumuzun önemli bir parçası olarak bizlere her zaman güven ve memnuniyet sundu. Gelecekte de birlikte büyümeyi ve sektöre değer katmayı sürdüreceğimize inanıyorum. Bu teslimatın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

TruckStore Grup Müdürü Barış Sever de yaptığı açıklamada şunları söyledi: “TruckStore olarak, sunduğumuz zengin araç portföyü, terzi usülü kredilendirme seçeneklerimiz ve gelişmiş servis ağımız sayesinde müşterilerimizin en güvenilir iş ortaklarından biri olmaya devam ediyoruz. Kahramanlı Uluslararası Nakliyat ile de uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığımız bulunuyor. Gerçekleştirdiğimiz bu yeni teslimatla iş birliğimizi bir kez daha pekiştirmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Araçların hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Mercedes-Benz Türk

Mercedes-Benz Türk, 1967 yılından bu yana Türkiye’de ağır ticari araç endüstrisinin öncüsü olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, 2020 yılına kadar kamyon ve otobüs gruplarındaki faaliyetlerine ek olarak Mercedes-Benz marka hafif ticari araçların ve Daimler AG çatısı altındaki tüm otomobil markalarının satışını gerçekleştirmiştir. Daimler AG, 2020 yılında kamyon ve otobüs ile otomobil ve hafif ticari araçlar birimlerini iki ayrı şirket yapısı altında topladı. 01.12.2021 itibarıyla da ayrı bir tüzel kişilik olan “Daimler Truck AG”’ şirketi altında; Mercedes-Benz Türk A.Ş., Daimler Truck’ın 3 büyük kamyon üretim tesisinden biri olan Aksaray Kamyon Fabrikası, Daimler Buses’ın dünyadaki en büyük otobüs üssü olan Hoşdere Otobüs Fabrikası ve bünyesinde bulunan iki AR-GE merkezi ile Kamyon ve Otobüs gruplarından sorumlu olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yaklaşık 1.4 milyar avro yatırım hacmiyle Mercedes-Benz Türk A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından biridir ve 7.000’i aşkın personel istihdam etmektedir.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153