banner139
banner69

Kâmil Koç 10 adet TEMSA VIP Safir ile yılın ilk yatırımını yaptı

banner113

Türkiye’nin köklü seyahat markası Kâmil Koç, 2024 yılına yeni yatırımlarla başladı. Yeni yılda hizmet kalitesini Türkiye’nin en ücra köşesine taşımayı hedefleyen Kâmil Koç, büyüme hedefleri doğrultusunda filosuna 10 adet TEMSA VIP Safir kattı. Yeni yıl için hedeflenen 53 araçlık yatırımın ilk ayağını oluşturan araçlar, Adana’da düzenlenen bir törenle teslim alındı. Teknoloji, güvenli sürüş, yakıt performansı ve doğa dostu olması gibi birçok özelliği ile sektörde öne çıkan TEMSA VIP Safir otobüsler Kâmil Koç bünyesinde Türkiye çapında hizmet verecek.

banner114
ŞEHİRLERARASI 09.02.2024, 12:43 09.02.2024, 13:21 Taşıma Dünyası
Kâmil Koç 10 adet TEMSA VIP Safir ile yılın ilk yatırımını yaptı
banner101

Erkan Yılmaz - Adana

Kamil Koç özmal otobüs filosunu yeni yılda 2024 model 10 adet Safir Plus ile güçlendirdi. Adana’da 31 Ocak 2024 Çarşamba günü gerçekleştirilen teslimat törenine Kamil Koç Otobüsleri Otobüslei İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Direktörü Mehmet Türkyılmaz, Erzurum İşletmecisi Arif Şenkuş, Adana İşletmecisi Naif Demir, Temsa Yurtiçi Satış Direktörü Baybars Dağ ve Bölge Satış Yöneticisi İlker Canbolat katıldı.

Kamil Koç Otobüsleri İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Direktörü Mehmet Türkyılmaz, 2024 yılına iyi başladıklarını belirterek, “Sömestır tatiline yönelik talep beklediğimiz yoğunlukta olmasa da fena değil. Bize nefes aldırdı. 2023’ten daha iyi bir sezon olmasını umuyoruz. Sezona yönelik çalışmalarımız sürüyor. Sektörümüz içinde kazasız, belasız bir yıl olmasını diliyorum” dedi. 53 adetlik otobüs yatırım planı 2024 yılına yönelik 53 adetlik bir yatırım hedefi belirlediklerini vurgulayan Mehmet Türkyılmaz, “Şu anda 250’nin üzerinde özmal aracımız var. Toplam filomuzda 850 civarında” dedi.

“Yeni yıla, yeni yatırımlarla ve çok daha büyük hedeflerle başlıyoruz”

Kâmil Koç Otobüsleri İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Direktörü Mehmet Türkyılmaz, yeni yıla yeni yatırımlarla başladıklarını belirterek, şunları söyledi:

“2023 yılı, yaşanan zorluklara rağmen hedeflerimize ulaştığımız bir yıl oldu. Yeni yıla ise, yeni yatırımlarla ve çok daha büyük hedeflerle başlıyoruz. Amacımız, ulaştığımız bu rakamları daha da ileri taşımak ve hizmet kalitemizi daha fazla insanımız için ulaşılabilir kılmak. Bu kapsamda, yıl içinde yapmayı planladığımız 53 araçlık yatırım hedefimizin ilk kısmı olan 10 adet TEMSA VIP Safir otobüsü bugün filomuza kattık. Filomuza kattığımız yeni araçlar, ülkemizin dört bir yanında yolcularımıza hizmet verecek.

Türkiye’nin en çok tercih edilen seyahat markası olarak 98 yıllık yol serüvenimizde her zaman yol arkadaşlarımıza en iyi hizmeti sunma gayreti ile çalıştık. En iyi hizmet ölçütlerimizden biri kuşkusuz, son teknolojilerle donatılmış, en modern araçlar diyebilirim. Yolcularımızın güvenliği, konforu ve keyif alacakları bir seyahat deneyimi için otobüslerin kalitesi büyük önem taşıyor. Bu nedenle de filomuzu sürekli yeniliyor, gençleştiriyor ve güçlendiriyoruz. Bugün de yine yol arkadaşlarımız için yolculuğu daha keyifli ve unutulmaz kılacağına inandığımız son model TEMSA VIP Safir otobüsler ile filomuzu daha da güçlendirdik. TEMSA otobüsleri ülkemizde üretilen ve teknoloji, konfor, güvenlik ve yüksek tasarrufun yanı sıra doğa dostu motorlarıyla sektörde kendini kanıtlamış araçlar. Bu sayede filomuza da güç katacaklarına inanıyoruz. TEMSA ile iş birliğimiz çok uzun yıllara dayanıyor. Bugün bu güçlü markamızla olan yol arkadaşlığımıza yeni bir halka daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki süreçte de yine yeni yatırımlarla Kâmil Koç’un hizmet kalitesini farklı noktalara taşımaya devam edeceğiz. Yeni otobüslerimiz Kâmil Koç Ailesi’ne ve tüm yolcularımıza hayırlı olsun.”

“İki köklü şirketin iş birliği sektörün farklı paydaşlarına da örnek olacak”

TEMSA Türkiye Satış Direktörü Baybars Dağ da Türkiye’nin iki önemli markasının iş birliklerini yeni alımlarla çok daha güçlendirdiklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:

“TEMSA olarak, toplu taşımayı çok daha güvenli, çok daha konforlu, çok daha çevreci bir noktaya getirebilmenin ancak ve ancak sektörde güçlü iş birlikleriyle mümkün olduğunu çok iyi biliyoruz. Kâmil Koç ve TEMSA arasındaki iş birliğini de sadece bir satış anlaşmasıyla sınırlı görmüyoruz. Bu iki şirketin vizyon ortaklığı, sektörün gelişimi açısından da çok önemli bir etki gücüne sahip. Çok uzun yıllara dayanan iş birliğimizin önümüzdeki dönemde daha güçlendirilmesi en büyük önceliklerimizden biri olacak. Otobüs yolculuğu denince Türkiye’de akla gelen ilk markalar arasında yer alan; yıllardır verdiği kaliteli hizmetle Türkiye ekonomisiyle özdeşleşen bu iki köklü şirketin iş birliği, inanıyoruz ki sektörün farklı paydaşlarına da örnek olacak. Filoların yenilenmesi, araç yaşlarının düşürülmesi konfor ve güvenlik alanında yolcular için çok önemli bir değer yaratırken, özellikle emisyonların düşürülmesine verdiği katkıyla da Türkiye’nin ve sektörümüzün sürdürülebilirlik hedefleri için de son derece önemli. TEMSA olarak, bu alanda gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmalarımızla, sadece müşterilerimizin günlük ihtiyaçlarına çözüm bulmuyoruz. Aynı zamanda gelecek için de onlara yön gösteriyor, onların gelecekte yapacağı yatırımlara da bugünden hazırlanıyoruz. Bugüne kadar geliştirdiğimiz 10 farklı sıfır emisyonlu aracımız, bu yaklaşımımızın en güçlü göstergesi. Umuyoruz ki, sektördeki iş birliklerimizi önümüzdeki dönemde sıfır emisyonlu araçlarımıza da yayarak, sürdürülebilirlik alanında çok daha büyük hedeflere birlikte yol alacağız. Ayrıca Kâmil Koç’un 2024 yatırımlarına TEMSA araçlarıyla başlamasının kendileri için ayrı bir önemi olduğunu ifade ederken, “Bu yatırımı, Kâmil Koç’un TEMSA’ya yönelik güveninin çok önemli bir göstergesi olarak görüyoruz. Umuyoruz bundan sonra da iş birliğimiz çok daha güçlenecek. TEMSA olarak, bugüne kadar her zaman sektörde ilklerin peşinde olduk. Bundan sonra da Kâmil Koç ile birlikte sektörde bu ilklerin izinde olacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153