banner69

TEMSA'dan Niğde Aydoğanlar Turizm'e 4 adet Maraton VIP

banner113

2004 yılından beri şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Niğde Aydoğanlar Turizm filosunu 4 adet Maraton VIP ile güçlendirdi.

banner114
ŞEHİRLERARASI 13.05.2022, 13:59 13.05.2022, 14:02 Erkan YILMAZ
TEMSA'dan Niğde Aydoğanlar Turizm'e 4 adet Maraton VIP
banner100
banner95

Araçlar Adana’da düzenlenen törenle Niğde Aydoğanlar Turizm’e teslim edildi. Törene Niğde Aydoğanlar Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydoğan ve TEMSA Otobüs Satış Direktörü Baybars Dağ katıldı. Niğde Aydoğanlar Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydoğan, TEMSA Maraton VIP yatırımı ve sektörle ilgili açıklamalarda bulundu.

Yıl sonuna kadar 11 araçlık yatırım

2012 yılından sonra ilk kez TEMSA yatırımına yöneldiklerini belirten Murat Aydoğan, “Yeni TEMSA Maraton VIP araçların konfor düzeyini beğendik. Yakıt tüketimine de yönelik çevremizdeki arkadaşlarla görüşmelerde bulunduk. Onların da araçtan duydukları memnuniyeti görünce TEMSA Maraton VIP yatırımına yöneldik. Araçların bagaj kapasitelerinin de beklentilerimize uygun olması bizi mutlu etti ve 4 adet Maraton VIP 2+1 araç yatırımında bulunduk” dedi.

Yıl sonuna kadar 11 adetlik otobüs yatırımı planladıklarını bunun 6’sının yine Maraton VIP olmasını istediklerini belirten Murat Aydoğan, “Yeni yatırım artık bir zorunluluk haline geldi. Araçların fiyatları sürekli artıyor. Yeni araca yetişmek daha güç oluyor. Araçlar da arsa gibi sürekli değerleniyor. Eski araçların servis, yedek parça ve bakım maliyetlerinin artması ayrıca yeni model araçların daha düşük yakıt tüketimine sahip olması yeni araçlara yöneltiyor. Yeni aldığımız araçlarla filomuzdaki otobüs sayısı da 30’a çıkmış oldu” dedi.

banner97

Yeni yatırımlarla maliyetlerde kontrol altına alınabiliyor

TEMSA Otobüs Satış Direktörü Baybars Dağ, Niğde Aydoğanlar Turizm’in tamamı özmal araçtan oluşan bir filo ile hizmet verdiğine dikkat çekerek, “Firma yeni araçlarla filosunu büyütüyor. 4 Maraton VIP yatırımının yanı sıra yeni Maraton yatırımları da yapmayı planlıyor. Maraton VIP araçlarımız düşük yakıt tüketiminin yanı sıra, bagaj genişliği ve konfor düzeyi ile sektör mensuplarında memnuniyet yaratıyor. Yeni yatırımlarla firmalar bir anlamda zorlu süreçlerde maliyetlerini kontrol altına alma imkanına sahip olabiliyorlar. Niğde Aydoğanlar Turizm’e yeni Maraton VIP araçlarımızın hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner116
banner117