Çetin Tur filosuna 14 adet Volkswagen Crafter kattı. 16 adet daha alacak

Antalya’da personel ve öğrenci taşımacılığının önde gelen firmalarından Çetin Tur Taşımacılık, araç filosunu Volkswagen Ticari Araç modelleriyle güçlendirdi. Firmanın filosuna yeni katılan araçlar, Volkswagen Ticari Araç Yetkili Satıcısı Başaran’da gerçekleştirilen bir törenle firma yöneticilerine teslim edildi. Teslimat ile firmanın filosundaki Volkswagen ticari araç sayısı 44’e yükseldi. Şirket 16 adet Crafter yatırımı yapacak.

banner114
SERVİS TAŞIMA 26.01.2024, 09:55 Erkan YILMAZ
Çetin Tur filosuna 14 adet Volkswagen Crafter kattı. 16 adet daha alacak

Volkswagen Ticari Araç turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründe Antalya’nın önde gelen yolcu taşımacılığı şirketlerinden biri olan Çetin Tur Taşımacılık ile var olan iş birliğini yeni teslimatlar ile güçlendirdi.Çetin Tur Taşımcılık araç filosunu Volkswagen Ticari Araç modelleriyle genişletti. 14 adet Crafter Servis modelinin teslimatının gerçekleştiği iş birliği kapsamında firmanın araç filosundaki Volkswagen Ticari Araç sayısı 44’e yükselirken, firmanın ileriki dönemde filosuna katacağı 16 adet Crafter Servis modeliyle birlikte bu sayı 60’a ulaşacak.

Çetin Tur Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Liva Çetin ile Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan Çetin ve İlhan Çetin’in katıldığı teslimat töreninde, Doğuş Otomotiv Volkswagen Ticari Araç Filo Satış Yöneticisi Onurcan Tosun ve Başaran Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Başaran, Genel Müdür Aydoğan Bayraktar, Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Tekin ve Satış Müdürü Deniz Kocaoğlu da hazır bulundu.

Çetin Tur Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Liva Çetin, Volkswagen Crafter’ı yüksek teknolojisi, düşük yakıt tüketimi, konforu ve yüksek ikinci el değeri sebebi ile tercih ettiklerini belirtti.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153