banner139
banner69

Ford Trucks ve İlkay Gündoğan Artık Takım Arkadaşı

banner113

Global büyümesini her geçen gün güçlendiren Ford Trucks, Avrupa ve dünya futbolunun en önemli oyuncularından İlkay Gündoğan ile artık aynı takımda.

banner114
TAŞITLAR 03.06.2024, 15:05 Taşıma Dünyası
Ford Trucks ve İlkay Gündoğan Artık Takım Arkadaşı
banner101

FC Barcelona’nın ve Almanya Milli Takımı'nın orta sahasını yetenek ve zeka dolu oyunuyla yöneten İlkay Gündoğan, Ford Trucks'ın marka elçisi olarak görev yapacak. Ford Trucks'ın güçlü ve güvenilir takım arkadaşlığını anlatan iş birliği başlıyor.

İlkay Gündoğan disiplinli çalışması, saha içindeki liderliği ve oyun zekasıyla futbolseverlerde çok farklı bir yere sahip bir isim. “Her Yükte Birlikte” vizyonuyla değer yaratan Ford Trucks ve sahadaki yükü paylaşıp takımını zirveye taşıyan İlkay Gündoğan, mükemmeliyet ve güvenilirlik başta olmak üzere birçok değerde ortaklaşıyorlar.

İlkay Gündoğan, Ford Trucks ile imzaladığı bu yeni anlaşmadan dolayı büyük bir heyecan duyduğunu belirtti. Gündoğan, "Ford Trucks gibi globalde başarı yakalamış bir markayla iş birliği yapmaktan gurur duyuyorum. Her zaman sahada ve saha dışında en iyisini hedefledim. Ford Trucks da aynı anlayışa sahip bir marka. Birlikte harika işlere imza atacağımıza inanıyorum" sözleriyle heyecanını dile getirdi.

Ford Trucks Pazarlama Lideri Emine Coşkun, İlkay Gündoğan ile yapılan iş birliğinin markaları için heyecan verici olduğunu vurguladı ve ‘İlkay Gündoğan, futbol dünyasında sadece bir oyuncu olarak değil, aynı zamanda liderliğiyle de dikkatleri üzerine çeken bir isim. Onun çalışma temposu, kararlılığı, güvenilirliği ve başarıya olan inancı bizim marka değerlerimizle mükemmel bir uyum yakaladı. Bu sponsorluk anlaşmasının hem Ford Trucks hem de İlkay Gündoğan için yeni fırsatlar yaratacağına inanıyoruz" dedi.

Ford Trucks ile İlkay Gündoğan’ın buluştuğu ve Barcelona’da çekilen reklam filmi, Euro 2024 turnuvası boyunca ekranlarda seyircilerle buluşacak. Bu iş birliği çerçevesinde marka iletişimleri TV yayınlarının yanı sıra dijital mecralarda da 2025 Haziran sonuna kadar devam edecek.

İlkay Gündoğan Hakkında

İlkay Gündoğan, 24 Ekim 1990 tarihinde Almanya'nın Gelsenkirchen kentinde doğdu. Türk kökenli Alman futbolcu, orta saha pozisyonunda gösterdiği performansla dünya futbolunun en önemli isimlerinden biri haline geldi. Gündoğan, Borussia Dortmund, Manchester City gibi zirvede yer alan takımlarda Jürgen Klopp, Pep Guardiola gibi isimlerin en güvendiği oyuncuların başında geldi. Takım oyunundaki etkisiyle oynadığı kulüpleri, Bundesliga, Premier League ve Şampiyonlar Ligi'nin zirvesine taşıdı. Büyük başarılarının ardından bu sezonun başında Barcelona'ya transfer oldu. İlkay Gündoğan, Almanya Milli Takımı'nın da önemli oyuncularının başında geliyor. Almanya U18, U19, U20 ve U21 takımlarında forma giydikten sonra, 2011 yılından bu yana takımını en üst düzey organizasyonlarda temsil etti.

İlkay Gündoğan, orta sahada hem defansif hem de ofansif görevleri başarıyla yerine getirebilen, çok yönlü bir oyuncu... Gündoğan'ın kariyerinde 1 Bundesliga, 5 Premier League, 1 Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu bulunuyor. Deneyimli isim son olarak La Liga'da 2023-24 sezonunda yılın 11'ine seçildi.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153