banner92

Mapar Temsa'nın Bayisi Oldu

Temsa ve Mapar işbirliği imzalarını attı. İmzalanan protokole göre Mapar Temsa’nın otobüs ürünlerinin satışını yapacak. Satış sonrası hizmetini de verecek. Yapılan anlaşma ile de Mapar, Fuso Canter araçlarına da satış ve satış sonrasında hizmet verecek.

OTOMOTİV 06.03.2019, 16:31 06.03.2019, 16:44 Taşıma Dünyası
Mapar Temsa'nın Bayisi Oldu
HABER: ERKAN YILMAZ 

Temsa ve Mapar’ın otomotiv sektöründe ses getirecek anlaşmasının imzaları bugün düzenlenen etkinlikte atıldı. Temsa’nın Altunizade’deki merkezinde düzenlenen etkinlikte işbirliğine yönelik imzayı Temsa Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp ve Mapar Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin birlikte attı. 

Etkinlikte Temsa Otobüs Satış Müdürü Baybars Dağ, Fuso Canter Pazarlama Müdürü Aytuğ Bük, Temsa Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, Yurtiçi Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Süleyman Yurt, Yurtiçi Satış Sonrası Hizmetler Yetkilisi Orhan Kodarlak, Fuso Canter Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Özkan Eriş, Mapar Genel Müdürü Tanju Nayır, Otobüs Satış Müdürü Ender Keskin de hazır bulundu. 


Büyüme stratejilerimize uygun olarak Mapar olarak buluştuk  

Temsa Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp yaptığı açıklamada, “Ülkemizin iki güzide firmasının buraya gelmesinde belirli amaçlar var. Temsa ve Mapar ile uzun yıllardır işbirliği olsa da bugün itibariyle Temsa ve Mapar’ı farklı bir platformda bir araya getirmiş oluyoruz. Hem otobüs grubu hem de Canter hafif kamyonla bizim büyüme stratejilerimize uygun olarak başlangıçta Bursa merkezli olmak üzere tam donanımlı, servis açılışımızı gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda satış ve satış sonrası olarak Mapar olarak anlaşmış oluyoruz. Güçlerin birleşimi de böylece tescillenmiş oldu. Umarız hayırlısı olur. Bu başlangıcın her iki tarafta yenilikleri de getireceğine inanıyorum. Her ne kadar piyasa şartları ne kadar sıkıntılı olsa da ben bu unlaşmanın iyi bir adım olduğuna ve bize çok önemli kazanlar katacağına inanıyorum. Hayırlı olsun” dedi.  

4 senedir Temsa ile çok iyi çalışıyoruz

Mapar Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin
de yaptığı açıklamada, “Temsa yönetiminin bize yaptığı katkılar için çok teşekkür ediyorum. Bizde Temsa ile ortağı olduğumuz Brey Otomotiv ile daha önce yetkili satıcı olarak şimdi ise satış sonrası hizmet ile devam eden ortaklığımız bulunuyor. Mapar olarak 4 senedir Temsa ile çok iyi çalışıyoruz. Kendi çalıştırdığımız araçlar var. Mapar otobüs kiralama alanında başlangıcı yaparak çok iyi noktalara geldik. Bu ortaklık ile beraber servis sürecine de yapacağımız katkılar ile  devamı da gelecek. Biz servis ve yedek parça işinde çok iyiyiz. Temsa da kendini kanıtlamış bir firma. Temsa’nın araçlarına vereceğimiz kaliteli hizmete de herkes şahit olacak. Fuso Canter ile ürün gruplarımızı tamamlamış olduk. Hafif kamyon alanında Canter ile başlamaktan da çok mutluyuz. Bu işbirliğinin Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.  TEMSA
ve MAPAR işbirliğine yönelik çok önemli açıklamalar TAŞIMA DÜNYASI’nda!

Yorumlar (0)
banner92
banner117
25
az bulutlu