banner91

Peugeot Ticari Araçlar'dan Eylül’e özel sıfır faizli krediler

banner65

Peugeot Türkiye, ticari araç modellerinde sıfır faizli kredi ve uygun ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor. Peugeot Türkiye’nin Eylül kampanyası kapsamında, güçlü SUV görünümü ve Zenith cam tavan ile segmentinde kuralları değiştiren Peugeot Rifter 80.000 TL için 15 aysıfır faiz fırsatıyla satışa çıkıyor. Boxer, Expert, ExpertTraveller ve Partner Van modelleri ise 100.000 TL için 15ay %0,99 veya 50.000 TL için 12 ay sıfır faiz seçenekleriyle ticari araç ihtiyacı olan kullanıcıları bekliyor.

banner114
TAŞITLAR 09.09.2021, 11:54 Erkan YILMAZ
Peugeot Ticari Araçlar'dan Eylül’e özel sıfır faizli krediler

Benzersiz sürüş keyfi ve en güncel teknolojileri sunan modelleriyle beğeni toplayan Peugeot Türkiye, ticari araçlar ailesine özel kampanyalar ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Eylül ayı boyunca, Peugeot hafif ticari araçlar ailesinde bulunan tüm modellere sıfır faiz fırsatıyla sahip olunabiliyor.

Bu kapsamda, güçlü SUV görünümü ve Zenith cam tavan ile segmentinde kuralları değiştiren Peugeot Rifter 80.000 TL için 15 ay sıfır faiz fırsatıyla satışa sunuluyor. Boxer, Expert, ExpertTraveller ve Partner Van modelleri ise 100.000 TL için 15 ay %0,99 veya 50.000 TL için 12 ay sıfır faiz seçenekleriyle ticaretin profesyonellerini bekliyor.

Teknoloji, konfor ve geniş iç hacim Peugeot ticari araçlarda

Peugeot, hafif ticari araçlar alanında kullanıcılara zengin ürün çeşitliliği sağlıyor. Rifter, sunduğu donanım özellikleri ve SUV görünümlü tasarımıyla hem ticari amaçlı kullanımı hem de aile beklentilerini karşılıyor. Markanın bir diğer başarılı hafif ticari araç modeli Expert, geniş iç hacmi, teknolojisi ve sunduğu binek otomobil konforuyla rakiplerinden ayrılıyor. Model, keyifli seyahatler için ExpertTraveller ve ticaretin uzmanları için Expert Van olmak üzere iki farklı seçenekle tüm ihtiyaçlara uyum sağlıyor. Peugeot Partner Van, kendi sınıfında ilk olan Peugeot i-Cockpit® ile yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor ve tasarımıyla tüm bakışları üzerine çekiyor. Peugeot Boxer ise minibüs ve Van sınıfında standartların üzerine çıkıyor.

Yorumlar (0)
1
parçalı az bulutlu