banner91

Bridgestone Turanza T001 orijinal ekipman

banner65

Bridgestone Turanza T001 dengeli performans sunuyor. Mercedes A serisi, B serisi, C serisi ve S serisi, BMW 1 serisi ve 3 serisi, Audi A3, A4, Giuliette ve A5, Opel Insignia, Volvo V40, Toyota Auris, VW Polo markaları tarafından orijinal ekipman olarak seçildi.

banner114
YEDEK PARÇA VE EKİPMAN 25.04.2013, 13:00 25.04.2013, 13:10
Bridgestone Turanza T001 orijinal ekipman
Bridgestone tarafından geliştirilen üstün konfor lastiği Turanza T001, Brisa Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Levent Akpulat ve Bridgestone Lastik Geliştirme Ekibi Üyesi ve eski F1 pilotu Stefano Modena’nın katıldığı bir toplantıyla basın mensuplarına tanıtıldı. Bridgestone Turanza T001;  emniyet ve konforu odağına alan üstün teknolojisi, yakıt tasarrufu sağlayan geliştirilmiş tasarımı, uzun kullanım ömrü ve sağladığı çevreci özellikleriyle kendi segmentinde mükemmel bir denge sunarak rakipsiz bir performans vaat ediyor.

Levent Akpulat, “Bridgestone markasıyla, çevre ve emniyet parametrelerini daha fazla ön plana çıkarıp, araç sahiplerine sunduklarına, dengeli bir performans sunabilmek amacıyla “+10 emniyet kriteri” olarak belirlenen kuru zeminde yol tutuş, kuru zeminde fren performansı, kuru zeminde viraj alma, ıslak zeminde yol tutuş, ıslak zeminde viraj alma, suda kızaklama, yüksek hızda kararlılık, ani manevra kabiliyeti,  dayanıklılık ve daimi performans kriterlerinin hepsine eşit derecede önem verdiklerine” dikkat çekti, Turanza T001’in de bu bilinçle hayat bulduğunu vurguladı.

Brigestone Turanza T001 orijinal ekipman

Bridgestone Turanza T001, Avrupa’daki bağımsız test kuruluşları ÖAMTC, ADAC, TCS, Auto Zeitung, Auto Bild tarafından “kesinlikle taviye edilen lastik” seçilen Mercedes A serisi, B serisi, C serisi ve S serisi, BMW 1 serisi ve 3 serisi, Audi A3, A4, Giuliette ve A5, Opel Insignia, Volvo V40, Toyota Auris, VW Polo markaları tarafından orijinal ekipman olarak seçildi. 

Yorumlar (0)
10
parçalı bulutlu