banner139
banner69

Ekmob satış temsilcilerine ve işletmelere öncelikle “Zaman” kazandırıyor

banner113

Günümüz satış dünyasında; satış ekiplerinin yoğun bir rekabet halinde olduğu ve pazarda yer almanın, yer alınan pazarda büyümenin artık bir önceki yıla ait yöntem ve teknolojileri kullanarak bile zorlaştığı bir düzen içerisinde ilerlediğini belirten Ekmob SFA Kurucusu ve CEO’su Sunay Şener, bu nedenle SFA teknolojisi ile yapay zekayı birlikte kullandıkları GoCust sayesinde saha satış ekiplerine satış hedeflerine hızlı ve kolay ulaşmaları için en önemli şey olan “zamanı” sağladıklarını söyledi. Teknolojinin eksik olduğu süreçler ile başarıya ulaşma ihtimalinin çok az olduğunun altını çizdi.

banner114
TEKNOLOJİ 21.03.2024, 11:40 21.03.2024, 11:44 Erkan YILMAZ
Ekmob satış temsilcilerine ve işletmelere öncelikle “Zaman” kazandırıyor
banner101

Satış ekipleri aktivitelerine ait performans analizleri ve raporlamaların, işletme için faaliyetlerinin etkinliğini ve verimliliğini değerlendirmek adına kullanılan önemli bir süreç olduğunun altını çizen Ekmob Kurucusu ve CEO’su Sunay Şener, “Bu süreç, işletmelerin kaynaklarının ne kadar verimli kullanıldığının anlaşılması ve alınması gereken aksiyonların alınarak, yöneticilerin karar verme süreçlerini desteklemek için kullanılır. Saha satış performansını izlemek, iyileştirmek için analitik ve raporlama işleri çok önemlidir. Ekmob olarak şirketlere, bu raporlama ve analizleri anlık, kolay ve hızlı şekilde sunarak büyük bir zaman tasarrufu sağlıyoruz. Şirketlerin doğru aksiyonları alarak operasyonlarını büyütmelerini gerçekleştirmek için gerekli olan en önemli şey zaman, biz de tam olarak bu zamanı veriyoruz. Aslında Ekmob = Zaman diyoruz.” dedi.

Ekmob’un hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ettirdiğini sözlerine ekleyen Şener, “İşletmelerin satış süreçlerini her yerden, kolayca yönetmelerini sağlıyoruz. Müşteri aramaları, ziyaretler gibi satış ekibinin tüm aktivitelerini kayıt altına alarak, anlık olarak görüntüleme ve analiz imkanı sunuyoruz. Ekmob SFA, işletmelerin iş süreçlerinde kullanacağı tüm uygulamalar ile entegre oluyor. Ekmob SFA ile işletmeler ekipleriyle iletişimi bir üst seviyeye çıkartırken, aktivite takibini de tek ekrandan yönetebiliyor. Ekmob, toplantılarınızdan tutun da kiminle ne konuştuğunuza kadar her ayrıntıyı tek bir platformda sunarak, zamanınızı verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Bu sayede, hem çalışanlar hem de şirketler için en değerli varlık olan zamanı önemli ölçüde artırırız. Ekmob'un temel misyonu, işletmelere zaman kazandırmaktır. Kazanılan bu zaman, işletmenin büyümesi ve gelişmesi için harcanabilecek değerli bir kaynaktır. Biz, Ekmob olarak, en büyük değerimizin zaman kazandırmak olduğuna inanıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için, yapay zeka ve diğer teknolojilerle donatılmış çözümlerimizi satış ekiplerinin hizmetine sunuyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Ekmob SFA 

Ekmob, 2017 yılında SFA teknolojisinin Türkiye’deki öncü firması olarak faaliyetlerine başlamıştır. Tamamen kendi AR-GE üretimi olan SFA yazılımı sayesinde satış ekiplerinin günlük hayatlarındaki en büyük destekçisi konumuna gelmiştir. Ekmob, şirketlerin satış süreçlerini tek bir platformdan yönetmesine imkan sağlayan, satış ekiplerinin günlük operasyonları, müşteri, satış ve fırsat yönetimi ile birlikte müşteri memnuniyet süreçlerinii aynı anda yönetilebilmesine imkan sağlayan mobil öncelikli bir satış gücü otomasyonudur. Ekmob SFA ekiplerin tüm toplantı notları, aktivite ve yazışmalarını Yapay Zeka, NLP ile analiz eder ve olumsuz durumlar anında tespit ederek ekiplere ve yöneticilere bildirim üreterek hızlı aksiyon alınmasını sağlayan alt yapı ve otomasyonlar sunar. Entegre olduğu ERP, CRM, BI araçları ile birlikte satış ekibinin ihitaycı olan tüm verilere tek bir mobil uygulama üzerinden ulaşılmasını sağlar. Bu özellikler sayesinde Ekmob, satış süreçlerinde %40’a varan verimlilik artışı sunuyor.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153