banner92
banner139
banner69

Continental ‘2022 Yılının Lastik Üreticisi’

banner113

Continental, ürün teknolojisini ve sürdürülebilirliği geliştirmeyi hedefleyen tasarım ve inovasyonları ile üçüncü kez "Yılın Lastik Üreticisi" ödülünü kazandı. Sektörün en önemli ödülleri olarak kabul edilen Tire Technology International (TTI) İnovasyon ve Mükemmellik Ödülleri, lastik teknolojisinde dünyanın dört bir yanından en son gelişmeleri dikkate alıyor. Continental son olarak geliştirdiği ContiRe.Tex-Teknolojisi sayesinde lastik karkasında, geleneksel polyester ipliğinin yerine yeniden işlenmiş PET şişelerden elde edilen geri dönüştürülmüş iplik kullanabiliyor.

banner114
Continental ‘2022 Yılının Lastik Üreticisi’
banner100

Premium lastik üreticisi ve teknoloji şirketi Continental'e uluslararası ticaret dergisi Tire Technology International (TTI) tarafından "Yılın Lastik Üreticisi" ödülü verildi. Bu yılın seçim kriterlerinde, ürün güvenliğini ve sürdürülebilirliği daha da geliştiren teknolojik yeniliklere odaklanıldı. Adaylar, lastik endüstrisinden 20'den fazla gazeteci ve önde gelen uzmanlardan oluşan uluslararası bir jüri tarafından değerlendirildi.

Tire Technology International'ın Genel Yayın Yönetmeni Matt Ross, ödülle ilgili olarak şunları söyledi: "Yılın Lastik Üreticisi, uzun yıllardır kıyasıya mücadelenin yaşandığı bir kategori. Continental'in özellikle kendi alanında üçüncü kez bu ödülü aldığını görmek gerçekten büyük bir mutluluk. Jüri; ContiRe.Tex, ikinci nesil Extreme E lastiği, çeşitli araştırma iş birlikleri ve Conti GreenConcept lastiği gibi, şirketin geçen yıl sergilediği başarılarından çok etkilendi. Continental'in özellikle inovasyona ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığı, büyük önem arz ediyor".

Continental adına ödülü kabul eden Lastik Geliştirme ve Endüstrisi Başkan Yardımcısı Bernd Korte, şunları söyledi: “Yılın Lastik Üreticisi Ödülü’nü almaktan büyük onur duyuyoruz. Bu bizi yolumuzda ilerlemek, lastiklerimizin geliştirilmesine sürekli yatırım yapmak ve güvenli, uygun maliyetli ve çevre dostu mobiliteye katkıda bulunmak için de motive ediyor."

Lastiklerde PET şişelerden elde edilen geri dönüştürülmüş iplik kullanılabiliyor

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
banner155