banner69

Goodyear Eagle Sport 2 yeni nesil yaz lastiklerini pazara sundu

banner113

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, yüksek performanslı yaz lastiği Eagle Sport 2'yi pazara sundu. Goodyear Eagle Sport 2’nin yeni teknolojileri, kuru zeminde daha iyi yol tutuş, ıslak zeminde daha kısa fren mesafesi ve daha düşük yakıt tüketimi sağlıyor. Türkiye’de üretilen Goodyear Eagle Sport 2, tüketicilere uzun kullanım ömrü, yakıt verimliliği ve konfor sunuyor.

banner114
YEDEK PARÇA VE EKİPMAN 18.05.2022, 12:24 18.05.2022, 12:38 Taşıma Dünyası
Goodyear Eagle Sport 2 yeni nesil yaz lastiklerini pazara sundu
banner100
banner95

Yeni nesil Eagle Sport 2’yi pazara sunan Goodyear, yüksek performanslı yaz lastiği segmentinde portföyünü güçlendiriyor. Tamamen yenilenmiş tasarımı ve teknolojileri sayesinde kuru ve ıslak zemin performansı ile yakıt tüketimini iyileştirmeyi amaçlayan Goodyear Eagle Sport 2, kendini kanıtlamış bir şampiyonun yeni nesli olarak pazara sunuluyor. Yeni desen, yeni yanak tasarımı, yeni hamur ve yeni karkasa sahip Goodyear Eagle Sport 2 güvenliği elden bırakmıyor. Lastiğin bir önceki nesline göre ıslak zeminde fren mesafesi %9 kısalırken, yol tutuş ve araç hakimiyeti de %18 oranında artıyor.

Türkiye’'de üretilen Goodyear Eagle Sport 2 ile ilgili açıklamada bulunan Goodyear Türkiye Genel Müdürü Mahmut Sarıoğlu; “Ülkemizde üretilen ve hem iç pazara sunulup hem de dünyanın farklı bölgelerine ihraç edilecek olan Goodyear Eagle Sport 2 ile gurur duyuyoruz. Geçtiğimiz yıl bu segmentte önemli bir pazar payına sahip olduk. Goodyear Eagle Sport 2 ile bu segmentteki konumumuzu daha da sağlamlaştırıp, pazar payımızı artırmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

banner97

Yorumlar (0)
banner116
banner117