banner92
banner69

ZF Services Türk Satış Organizasyonunu Güçlendiriyor

banner113

Otomotiv, tarım ve iş makinaları, deniz sevk ve endüstriyel teknolojiler sistem tedarikçisi olmasının yanı sıra yeni nesil mobilite çözümlerinin öncü markası olan ZF, güçlendirdiği satış organizasyonu ile 2022 yılında iddiasını artırıyor.

banner114
ZF Services Türk Satış Organizasyonunu Güçlendiriyor

Otomotiv sektörü covid-19, yarı iletken tedarik sıkıntısı ve de artan lojistik maliyetleri nedeniyle küresel boyutta zor bir dönem geçirse de ZF Services Türk aldığı önlemler, iyileştirdiği süreçler ve geliştirdiği müşteri odaklı çözümler sayesinde 2021 yılını operasyonel açıdan başarılı bir grafikle ve büyüyerek kapattı.

2022 yılına hızlı bir giriş yapan firma, Mart ayı itibariyle organizasyon yapısında değişikliler gerçekleştirdi. Bu kapsamda Metin Ünlü, mevcut OES & Off Highway ürün grubu satış sorumluluğuna ek olarak, IAM Filo ve IAM Partner’ın satışlarından sorumlu Müdür, Marc Schneider, Global IAM satın alma grupları Satış Müdürü ve Öner Yılmaz, mevcut malzeme, müşteri sipariş yönetimi ve satın alma görevlerine ek depo yönetimini devralarak, ZF Türkiye Operasyonları Müdür’ü olarak atandı.

Yöneticilere yeni görevlerinde başarılar dileyen ZF Services Türk Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu, “ZF olarak müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla sıkı bir koordinasyon içinde çalışıyor ve belirsizlikleri olabildiğince ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Yönetim seviyesinde gerçekleştirdiğimiz bu atamalar ile müşterilerimizle olan koordinasyonumuzu ve operasyonel verimliliğimizi artırarak 2022’deki iddiamızı pekiştiriyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner155