banner69

Bayraktarlar Merkon’dan Metro Turizm’e 2 Tourismo

Mercedes-Benz Türk Konya yetkili bayisi Bayraktarlar Merkon Konya Metro Turizm’e 1 adet Tourismo 16 2+2 (Class) ve 1 adet Tourismo 16 2+1 (CIP LOUNGE) model otobüs teslim etti. Metro Turizm Konya’nın filosunda 50 adedi Mercedes marka olmak üzere toplam 60 adet otobüs bulunuyor.

banner114
D1-ŞEHİRLERARASI 13.07.2018, 13:25 13.07.2018, 13:30 Taşıma Dünyası
Bayraktarlar Merkon’dan Metro Turizm’e 2 Tourismo

Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Bayraktarlar Merkon Otobüs Satış Müdürü Cezmi Ağırtaş, Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız ve Metro Turizm Konya’nın sahibi Yılmaz Koyuncu katıldı.Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, yaptığı konuşmada “Değerli iş ortağımız Metro Turizm Konya ile bir kez daha işbirliği içerisinde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2 adet Tourismo 16 alımı için tebrik ediyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz; Tourismo araçlarımızın kendilerine bol kazanç getirmesini diliyoruz. Yetkili bayimiz Bayraktarlar Merkon’a da bu satış için gösterdikleri emek ve destekleri için çok teşekkür ederiz” dedi.

Metro Turizm Konya’nın sahibi Yılmaz Koyuncu ise, “2018 model Tourismo’yu tercih etmemizin en büyük sebebi aracın düşük işletme maliyetidir. Yakıt ekonomisi otobüs işletmeleri için öncelik haline gelmiş durumda ve bu önceliğimiz de bizi Tourismo’ya yönlendirdi. Ayrıca aracın güvenlik seviyesi, uzun bakım aralıkları ve yolcu konforunu öne çıkartan özellikleri, sorun çıkarmayan motor ve parçaları, kaliteli servis hizmeti gibi özellikleri de kararımızı etkiledi. Yıllardır tercihimizi Mercedes-Benz’den yana kullanıyoruz ve bu şekilde devam etmeyi hedefliyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
banner116
28
parçalı az bulutlu
banner119