banner91

banner115

banner92

Didim Seyahat Safir yatırım yaptı

Filosunda 40 midibüs bulunan Didim Seyahat Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, 2 Safir yatırımıyla büyük otobüs sayısını 14’e çıkardı. Didim Seyahat, İzmir-Ankara hattından sonra İstanbul yoluna çıkmaya hazırlanıyor.

banner114
D1-ŞEHİRLERARASI 10.03.2015, 10:32 10.03.2015, 10:37 Taşıma Dünyası
Didim Seyahat Safir yatırım yaptı
banner100
Temsa Adana fabrikasında 5 Mart Perşembe günü düzenlenen törenle 2 Safir, Didim Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Cengiz, 2. Başkan Kenan Eğirci, Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Gökduman, Basın Danışmanı Ediz Verdioğlu, Kaptanlar Ertan Özden, Süleyman Kılınç, Temsa Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Anıl, Yurtiçi Otobüs Satış Müdürü Baybars Dağ, Bölge Satış Yöneticisi İrfan Özsevim, Arge Müdürü Murat Demirdüzen’in katıldığı törenle teslim edildi.  

Ekonomik ve sorunsuz 

Didim Seyahat’in yolcu taşımacılığı hizmet sürecine 1965 yılında başladığını belirten Didim Seyahat Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Savaş Cengiz, “Yönetim Kurulu, 2005 yılında aldığı bir kararla, Didim Seyahat’in kooperatif yapısına dönüşümünü sağladı. O günden bugüne 40 ortağımızla bölgemize en iyi, en konforlu hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda filomuza yeni otobüs yatırımları yapıyoruz. 40 midibüs aracımızla Didim-Söke, Didim-Aydın arasında hizmet verirken büyük otobüslerle Didim-İzmir ve Didim-Ankara hattında seferler düzenliyoruz. Didim-Ankara hattında 2+1 koltuk düzeninde otobüslerle Didim Keyif farkı ve konforu ile hizmet veriyoruz. 2005 yılından beri de filomuzda Safir araçlar bulunuyor. Bu araçların ekonomikliği, üst düzeydeki konforu, ayrı satış sonrası hizmetlerdeki kaliteli yapısı ve bugüne kadar da hiçbir sorunla karşılaşmamamız nedeniyle tercihimiz Safir yönünde oldu. Filomuzun büyük çoğunluğu 5 yaş araçlardan oluşuyor. 5 yaşından büyük araçları da önümüzdeki süreçte yeni yatırımlarla yenileyeceğiz” dedi. 

50’nci yılında İstanbul yolunda 
banner97

Firmalarının bu yıl 50’nci yılı geride bırakacağına dikkat çeken Savaş Cengiz, “15 Mayıs’tan sonra halkımıza Didim-İstanbul yolunda hizmet vermeye başlayacağız. Bu hatta hizmet vermemize yönelik büyük bir talep vardı. Ankara ayağını yaptığınız anda İstanbul olmadığında da eksik kalıyorduk zaten” diye konuştu. 

40 kişilik güzel bir aileyiz 

Didim’in yaz sezonuyla birlikte büyük bir nüfus artışı yaşadığını belirten Savaş Cengiz, “Kışın 50-60 bin civarında olan nüfusumuz, yazın 500-600 bin dolayına çıkıyor. Biz yaz sezonunda yaşadığımız hareketlilikten çok memnunuz. En büyük isteğimiz sezonun biraz daha uzaması. Bütün hedefimiz turizm bölgesi olan Didim’e değer katabilmek. Bütün üyelerimiz, yönetimimiz fedakarca çalışıyor. 10 yıldır, 40 kişilik çok güzel bir aile olduk ve bu aile uyum içinde en iyi hizmeti vermek için çaba gösteriyor” dedi. 

Didim Seyahat örnek taşıma şirketi 

Temsa Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Anıl, Didim Seyahat’in 40 ortaklı yapısıyla kaliteli ve konforlu bir hizmet süreci sunduğunu belirterek, “Didim Seyahat yatırım yaparken kalite ve konfor sürecinde de en üst düzeyi hedefliyor. Didim Seyahat, birkaç ortakla bir yıl bile yürümeyen şirketlerin arasında 10 yıllık süreci ile örnek gösterilebilecek bir taşımacılık şirketi. Bu örnek şirketin filosunda ağırlıklı Temsa olması bizim için gurur verici. Safir araçlarımızın da Didim Seyahat’e hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum. Her zaman onların yanındayız” dedi. ■
Yorumlar (0)
banner92
banner116
14
açık