banner92
banner69

Otobüs teslimatları hızlandı

Bayram ve sezon başlangıcı yaklaştıkça firmalar otobüs alımlarını hızlandırdı. Kars Turgut Reis 4 Tourismo, Çağdaş Güven Turizm 2 Tourismo, Köksallar Turizm 2 Tourismo, Pamukkale Turizm 2 Tourismo'yu filolarına kattı.

banner114
ŞEHİRLERARASI 13.06.2017, 15:34 14.06.2017, 10:55 Taşıma Dünyası
Otobüs teslimatları hızlandı
banner100
Kars Turgut Reis’in tercihi yine “Yıldız” oldu
Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Gelecek Erzurum tarafından Kars Turgut Reis Turizm’e satışı gerçekleşen 4 adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD otobüsün ilk 2 adedi Kars Turgut Reis Turizm Firma ortağı Ali Fuat Reis’e teslim edildi. Reis, Mercedes-Benz’in kalitesinin, güvenilirliğinin, geniş servis ağının, 2. el takas imkanının ve pazar fiyatlarının tercih sebepleri olduğunu belirterek, şirketinin araç parkının tamamı Mercedes-Benz marka otobüslerden oluştuğunu ve filolarındaki özmal otobüs sayısının bu teslimat ile birlikte 22 adede çıktığını kaydetti. Müşterilerine daha keyifli bir yolculuk yapmaları için, onlara daha güzel hizmet edebilmek adına araç filolarını her sene olduğu gibi bu sene de gençleştirdiklerini belirten Reis, Gelecek Erzurum ile keyifli bir ticaret yaptıklarını söylerken, bu sene 50. yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk’ü kutladı ve değerli işbirliği için teşekkür etti.
 
Tourismo yatırımları hız kesmiyor
Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Hasmer tarafından Çağdaş Güven Turizm’e satışı gerçekleşen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD Kenan Kaya, Şahap Ergezer ve Ata Karataş’a teslim edildi. Kaya, Ergezer ve Karataş, Mercedes-Benz ile çıkmış oldukları bu yola Tourismo araçlarla devam edeceklerini, araçların yüksek kalite algısının, düşük yakıt sarfiyatı ile oluşturmuş olduğu standartlardan çok memnun olduklarını belirttiler.
 
Köksallar Turizm yaza Mercedes-Benz Tourismo ile hazırlanıyor
Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Koluman Tarsus tarafından Köksallar’a satışı gerçekleşen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Fatih Keşke, Suat Yıldız ve Orhan Ersoy’a teslim edildi. Keşke, Yıldız ve Ersoy, teslimat esnasında, Mercedes-Benz Tourismo araçlarla alakalı olarak yakıt cimrisi olduklarını, bunun da beraberinde düşük işletme maliyetleri getirdiklerini belirttiler. Mercedes-Benz kalitesinin, düşük işletme maliyetleri ile birlikte müşteri sunulmasından dolayı çok memnun olduklarını da eklediler.
 
Tourismo teslimatları son hız devam ediyor
Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Koluman Gaziantep tarafından Adıyaman Ünal’a satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Ensar Güzel ve Ömer Güzel’e teslim edildi. Ensar ve Ömer Güzel, yatırımlarına Tourismo araçlarla devam etmek istediklerini ve Mercedes-Benz Tourismo araçların yakıt cimriliğinden çok memnun olduklarını belirttiler.

Pamukkale Turizm’in filosu Mercedes-Benz ile güçleniyor
Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Has İstanbul tarafından Pamukkale Turizm’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Ahmet Özakar ve İbrahim Balık’a teslim edildi. Teslimat esnasında Özakar ve Balık, Tourismo araçlarının düşük işletme maliyetleri ile yüksek konfor ve kalite algısının birlikteliğinin müşterilerin beklentilerini fazlasıyla karşıladığını ve hatta aştığını dile getirdiler.

Yorumlar (0)
banner92
banner117
24
az bulutlu
banner46