banner91

banner69

Karsan Mi̇las’a 47 Jest tesli̇m etti̇

Karsan, Milas Şehiriçi Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin şehir genelinde başlattığı ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında 47 adet JEST teslim etti.

banner114
KENTİÇİ BELEDİYE 22.02.2016, 14:06 22.02.2016, 14:13 Taşıma Dünyası
Karsan Mi̇las’a 47 Jest tesli̇m etti̇
banner95
Muğla’da SS 42 No’lu Milas Şehiriçi Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, şehir genelinde başlattığı ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında Karsan’dan teslim aldığı 47 adet JEST minibüsü için bir tören düzenledi. 8 Şubat 2016 günü düzenlenen törene; Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Muğla Ulaşım Daire Başkanı Alper Kolukısa, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, Milas 42. No’lu Şehiriçi Minibüs ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ahmet Atıcı, KHT Otomotiv Satış Müdürü Adil Aydın ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törende Karsan’ı Karsan Pazarlama Bölge Müdürü Oktay Güven temsil etti. 

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “Şoför esnafımız daha modern, çevreci, konforlu, masrafı az olan araçlarla hizmet veriyor. Böylece araç sayısı, araç masrafı ve vergisi azalıyor. Vatandaşlarımız da yeni, güvenli, klimalı, engelli rampalı araçlarla kaliteli hizmet alıyor ve kanunen 65 yaş üstü, engelli, şehit ve gazi yakını olanlar da araçlardan ücretsiz yararlanıyor" dedi. 

Karsan Pazarlama Bölge Müdürü Oktay Güven, Karsan JEST’in Türkiye’nin en çok tercih edilen minibüs modellerinden biri olduğunu; fabrika çıkışlı engelsiz erişim özelliğine sahip, alçak tabanlı ve yüksek tavanlı bir minibüs olduğunu ifade etti. ■Yorumlar (0)
banner116
18
açık