banner92

SunExpress Vilnius - Antalya direkt uçuşlarına başladı

banner113

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2022 yazında Avrupa uçuş ağını yeni destinasyonlarla genişletiyor. Havayolu bu yaz, merkezi Antalya ile Litvanya’nın başkenti Vilnius arasında direkt tarifeli uçuşlarına başlıyor.

banner114
YOLCU 06.01.2022, 09:26 06.01.2022, 14:39 Erkan YILMAZ
SunExpress Vilnius - Antalya direkt uçuşlarına başladı

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’yı hem iç hem de dış hatlarda direkt seferlerle en fazla noktaya bağlayan havayolu SunExpress, Nisan ayı itibarıyla haftada 7 uçuşa kadar çıkan karşılıklı seferlerle yeni dış hat destinasyonu Vilnius’u uçuş ağına eklediğini duyurdu.

Bugüne kadar birçok tur operatörü üzerinden Litvanya ile Türkiye arasında charter seferler düzenleyen SunExpress’in Nisan ayından itibaren başlayan direkt seferleri ile Litvanyalı tatilciler, ilk kez Türkiye tatillerini bireysel olarak planlama ve popüler turizm destinasyonu Antalya’ya her zamankinden daha kolay ulaşmaimkanına sahip olacak.

Antik ve modern mimariyi barındıran atmosferi, tarihi yapıları, kültür mirası ve tematik festivalleri ile ziyaretçileri cezbeden Vilnius’u keşfetmek isteyen SunExpress misafirleri, sunexpress.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden havayolunun yaz sezonu tekliflerini inceleyebilir ve avantajlı fiyatlarla rezervasyon yapabilirler.

Yorumlar (0)
banner92
banner116