banner92
banner69

Hüseyin Ekiz Taşımacılık filosuna 20 Sultan Mega kattı

banner113

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, yeni teslimatını turizmin en gözde kentlerinden biri olan Antalya'ya gerçekleştirdi. Yüksek yolcu kapasitesi, motor gücü, zengin aksesuarları ve üstün güvenlik özellikleriyle göz dolduran Sultan otobüsleri, Hüseyin Ekiz Taşımacılık’ın da tercihi oldu. Filosuna 20 adet Sultan Mega katan firmanın teslimatı, Otokar bayilerinden Mitat Yıldırım Otomotiv tarafından gerçekleştirildi.

banner114
TURİZM TAŞIMA 29.03.2022, 13:28 Erkan YILMAZ
Hüseyin Ekiz Taşımacılık filosuna 20 Sultan Mega kattı

Türkiye'nin lider otobüs üreticisi Otokar, yurt içi ve yurt dışındaki teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği Sultan ile pazarın en çok tercih edilen araç markası olan Otokar, yeni teslimatını Antalya'ya gerçekleştirdi. Antalya'da personel ve turizm taşımacılığının önemli isimlerinden Hüseyin Ekiz Taşımacılık filosunu 20 adet Sultan Mega ile güçlendirdi.

Otokar bayilerinden Mitat Yıldırım Otomotiv tarafından gerçekleştirilen teslimat töreni Hüseyin Ekiz Taşımacılık’ın sahibi Hüseyin Ekiz, Mitat Yıldırım Otomotiv'in sahibi Osman Yıldırım, Bayi Satış Müdürü Kemal Kaçar ve Otokar Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz'ın katılımı ile gerçekleşti.

Mitat Yıldırım Otomotiv'de gerçekleştirilen teslimat töreninde konuşan Hüseyin Ekiz, "Filomuzuturizm ve personel taşımacılığının en çok tercih edilen aracı Sultan Mega ile güçlendirmekten dolayı mutluyuz.Sunduğu konfor, sağlamlık, düşük yakıt tüketimi ve işletme giderleri nedeniyle Otokar Sultan'ı tercih ettik" dedi.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner155