banner92

Sektör Üstün Hizmet Ödülü, Fatih Tamay'a

banner113

Sektörün liderleri; Kaptanlar Kulübü'nün organize ettiği "Ulaştırma Platformu, Ödül ve Mezuniyet Töreni"nde bir araya geldi. Etkinlikte; sektörün en prestijli ödüllerinden 'Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri' takdim edildi. AKÜ Otobüs Kaptanlığı Bölümü'nün 7’nci mezuniyet töreninin de gerçekleştirildiği etkinlikte; Sektör Üstün Hizmet Ödülü, Akıllı Ulaşım Sistemleri Başarılı Kurum Ödülü ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Başarılı Firma Ödülü de sahiplerini buldu.

GÜNDEM 22.05.2017, 10:26 22.05.2017, 10:49 Taşıma Dünyası
Sektör Üstün Hizmet Ödülü, Fatih Tamay'a
banner100
3200 üyeli Kaptanlar Kulübü tarafından düzenlenen “Ulaştırma Platformu: Ödül ve Mezuniyet Töreni” etkinliğinde, sektörün önde gelen federasyon ve firma yöneticileri bir araya geldi. Şehirlerarasından turizme, servisten kentiçine kadar sektörün önde gelen yöneticilerinin katıldığı törende Ayın Kaptan Şoförü Ödüllerinin yanında, kısa süre önce emekliye ayrılan Fatih Tamay'a Sektör Üstün Hizmet Ödülü; kadın istihdamına yönelik gerçekleştirdiği projelerden dolayı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'e “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Başarılı Kurum Ödülü”, başarılı bilgi ve iletişim teknoloji uygulamalarından dolayı İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Kader Sertpoyraz'a “Akıllı Ulaşım Sistemleri Başarılı Kurum Ödülü” takdim edildi. Ödül töreninin ardından, AKÜ Otobüs Kaptanlığı Bölümü'nün 7’nci mezuniyet töreni de sektör yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.


Törene; Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Kader Sertpoyraz, Muğla Büyükşehir Belediyesi Kamu Taşımacılığı İl Koordinasyon Yöneticisi Önder Oktay Arslan, TOBB Sektör Meclisi Başkanı ve TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, TTDER Genel Başkanı Sümer Yığcı, IPRU Genel Başkanı Fatih Tamay, TURODER Başkanı Adnan Değirmenci, TOFED Genel Sekreteri Mevlüt İlgin, TOF Genel Sekreteri Nusret Ertürk, TOFED Başkan Yrd Hasan Kurnaz, TOF Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Yücefer, TTDER Başkan Yardımcısı Mehmet Öksüz, İSTAB Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Neğiş, TÖHOB Genel Sekreteri Onur Orhon, Temsa, Otokar, Isuzu, Bozankaya, Filotürk, Kentkart, Ausis, Hankook başta olmak üzere sektör firma yöneticileri, Ulaştırma Platformu Koordinatörleri Ekrem Özcan ve Kemal Karayormuk katıldı. ■


Sektör Üstün Hizmet Ödülü, Fatih Tamay'a 

Kaptanlar Kulübü'nün koordinasyonunda, tüm federasyon başkanları ile birlikte verilen Sektör Üstün Hizmet Ödülü, kısa süre önce emekliye ayrılan Fatih Tamay'a verildi.


“Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” Başarılı Kurum Ödülü 

Sektörde toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek ve firmaların, sivil toplum kuruluşlarının bu yönde projelerini, girişimlerini artırmaya yönelik olarak, Otokar öncülüğünde tüm aktif federasyonların katılımıyla başlatılan 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekliyoruz' mottolu projede, başarılı kurum ödülü Düzce Belediyesi'ne verildi. Kadın çalışan istihdamı ve toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik projelerinden dolayı, başarılı kurum ödülü Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'e takdim edildi. Keleş, ödülü, TOBB Sektör Meclisi Başkanı Mustafa Yıldırım, Otokar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Kamu Satış Müdürü Mahir Özşeker, Kurumsal İletişim Müdürü Beril Gönüllü, Ulaştırma Platformu Koordinatörleri Kemal Karayormuk ve Ekrem Özcan'ın elinden aldı. 


AUS Başarılı Kurum Ödülü 

Ulaşımı destekleyen gelişmiş bilgi ve iletişim teknoloji uygulamalarını, hareketliliği ve güvenliği artırarak hayata geçiren kurumları sektörde öne çıkarmak, bu uygulamaların farkındalığını artırmak ve paylaşımını artırmak amacıyla, Karayolu Yolcu Taşımacılığı sektöründeki tüm aktif federasyonlar tarafından, Bozankaya'nın Anasponsorluğu, Kentkart, Fiotürk ve Ausis'in destek sponsorluklarında hayata geçirilen Akıllı Ulaşım Sistemleri Başarılı Kurum Ödülü İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne takdim edildi. Ödülü, büyükşehir adına Ulaşım Daire Başkanı Kader Sertpoyraz; TOBB Sektör Meclisi Başkanı Mustafa Yıldırım, TÖHOB Genel Sekreteri Onur Orhon, Bozankaya Finans Direktörü Faruk Özütrk, Ulaştırma Platformu Koordinatörleri Ekrem Özcan ve Kemal Karayormuk'un elinden aldı.

Temsa, Üniversiteli Kaptan Şoförlerin Yanında

banner97
TEMSA’nın altın sponsor olduğu, Afyon Kocatepe Üniversitesi Sultandağı Meslek Yüksekokulu Otobüs Kaptanlığı Bölümü 7’nci dönem mezunlarına yönelik mezuniyet töreni düzenlendi. Mezuniyet töreninde, federasyon başkanları ve firma tepe yöneticileri tarafından otobüs kaptanlığı öğrencilerine sahnede apoletleri takıldı. Bir kadın öğrencinin de mezun olduğu bölüm, bu sene 40 kaptanı daha mezun ederek sektöre kazandırdı. ■

Kaptanlara Ödül

Otokar Servis, Isuzu Turizm, Temsa Kentiçi ve Şehirleraras Ayın Kaptan Şoförleri olmak üzere toplam 4 kategoride Ayın Kaptan Şoförü ödülleri verildi. 

Temsa Şehiriçi Ayın Kaptan Şoförü Ödüllleri:

Kaptanlar Kulubü Platformu tarafından üç ayda bir düzenlenen törende Kentiçi ulaşım alanında Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden Türkan Uysal, İstanbul Otobüs AŞ’den Ayhan Karaali, İETT’den Eyüp Karslı ‘Ayın Kaptan Şoförleri” ödüllerini aldı. ‘Ayın Kaptan Şoförleri’ne ödülleri; Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Kader Sertpoyraz, Muğla Büyükşehir Belediyesi Kamu Taşımacılığı İl Koordinasyon Sorumlusu Önder Oktay Arslan, TÖHOB Genel Sekreteri Onur Orhon, Temsa Kurumsal İletişim Müdürü Ebru Ersan ve Pazarlama Yöneticisi Feridun Tanır tarafından verildi. ■

Şehirlerarası Ayın Kaptan Şoförü Ödüllleri:

• ŞİRİN ÖSÜN – BEST VAN • İ.HALİL GÜMÜŞTEKİN – LÜKS MERSİN • KENAN ÖZTÜRK – NİĞDE AYDOĞANLAR

Otokar Servis Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri:

• HÜSEYİN AKINCI – NİDA • UĞUR KARAKOÇ – AYTUR • EYÜP DEMİREL –  TURSAN

Isuzu Turizm Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri:

• ERCAN KÜÇÜK – ALEYNA TURİZM • ŞANLI ÜNLÜ – SEASONG TURİZM • ARİF KOKAL – ALEYNA TURİZM

Yorumlar (0)
banner92
10
parçalı bulutlu