banner92
banner139
banner69

VavaCars’ta 65 bin TL'ye kadar indirim fırsatı

banner113

İkinci el araç pazarında, fiyatların yakın zamanda düşüşe geçmesiyle birlikte piyasa koşullarına hızla adapte olan VavaCars, müşterilerinin istedikleri araca daha kolay erişmesini sağlamak amacıyla yüzlerce modelde 65 bin TL’ye kadar indirim fırsatı sunuyor. Türkiye’nin önde gelen bankalarıyla yaptığı anlaşma kapsamında uygun finansman seçenekleri de yaratan platform, aynı zamanda kredi kartına 12 taksit seçeneği ve 25 bin TL’ye kadar takas avantajıyla sektörde fark yaratıyor.

banner114
İKİNCİ EL 27.09.2023, 16:27 27.09.2023, 16:31 Erkan YILMAZ
VavaCars’ta 65 bin TL'ye kadar indirim fırsatı
banner95

Kredi faiz oranlarının artmasıyla birlikte araç sahibi olmak isteyenler uygun finansman sorunuyla karşı karşıya kaldı. Türkiye’nin lider online ikinci el araç platformu VavaCars, otomobil sahibi olmak isteyenlere yönelik avantajlı bir kampanyayı hayata geçirdi. Eylül ayında başlayan ve ikinci el araca erişimi kolaylaştıran kampanya kapsamında VavaCars platformu üzerinden araç satın alanlara, yüzlerce farklı modelde 65 bin liraya kadar uygulanan indirimlerden yararlanma imkanı tanınıyor. VavaCars, ekim aynında da bir süre daha devam edecek kampanyası dışında, finansman sorunu yaşayan müşterilerine çeşitli fırsatlar sunuyor.

“Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik ilkeleriyle hareket ediyoruz”

Müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla hayata geçirdikleri kampanyaya dair konuşan VavaCars Perakende Grup Başkanı Serdıl Gözelekli, “Özellikle yılın başında ikinci el araçlarda yaşanan yüksek fiyat artışları, yılın ortalarına doğru yavaşlamaya başladı. VavaCars olarak araç sahibi olma veya aracını değiştirme hayali kuran her birey için bu süreçte ulaşılabilirliği artırmak bizim için büyük önem taşıyor. Bu bağlamda, platformumuz üzerinden araç satın alan müşterilerimize yüzlerce farklı modelde 65 bin liraya kadar indirim fırsatı sunuyoruz. Öte yandan faiz oranlarının yükseldiği son dönemde, Türkiye’nin önde gelen banklarıyla yaptığımız anlaşmalar kapsamında uygun finansman seçeneklerini sunuyoruz. Ayrıca yeni uygulamaya aldığımız kredi kartı seçeneğiyle 12 aya kadar taksit imkanıyla parçalı ödemeye de olanak tanıyoruz. Aracını yenisiyle değiştirmek isteyenler için ise 25 bin TL’ye kadar takas avantajı sunuyoruz. VavaCars olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun araçlara daha uygun koşullarla erişmelerini sağlamak ve araç sahibi olmalarını desteklemek için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik ilkelerimizle hareket ederek, bu kampanya ile birlikte daha fazla insanın hayalini gerçekleştirmesini diliyoruz. İkinci el araç pazarında, uçtan uca tamamen online ve güvenilir işlem platformu olarak sektörde fark yaratmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

VAVACARS

Türkiye’nin ilk online ikinci el araç alım satım platformu olan VavaCars Nisan 2019’da kuruldu. Derin veri analitiği, yenilikçi ve katma değerli çözümleriyle tüketicileri ikinci el araç alım satımında güven, şeffaflık, hız ve deneyim memnuniyeti ile destekleyen İstanbul merkezli bir e-ticaret platformu olan VavaCars, global yatırımcıların da dikkatini çekerek Ekim 2021’de, aralarında Petrol Ofisi’nin ana şirketi Vitol’un da bulunduğu bir dizi küresel yatırımcıdan, B Serisi yatırım turunda 50 milyon dolar, C Serisi finansman turuyla birlikte ise toplam 100 milyon dolar fon sağladı. Uçtan uca dijital iş modeliyle tüm adımlarında tüketici memnuniyetine odaklanan VavaCars, 2021’de Awards International tarafından ikinci el araç kategorisinde ‘En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü’ne layık görüldü. 2023 Mart ayında da Şikayet Var tarafından düzenlenen ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde (A.C.E Awards), ikinci el araç kategorisinde birincilik ödülünü aldı.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner155