banner92
banner69

Deniz Şeşen, Hubtic Denizyolu Direktörü oldu

banner113

Dijital lojistik şirketi Hubtic, Amerika’dan Uzak Doğu’ya kadar dünya genelinde 100’den fazla rotaya ulaştığı deniz yolu taşımacılığı alanında kadrosunu güçlendiren bir atama gerçekleştirdi. Lojistik sektöründe 15 yıla yakın ulusal ve uluslararası arenada tecrübesi olan Deniz Şeşen, Hubtic Denizyolu Direktörü olarak çalışmalarına başladı.

banner114
İŞLETME / İK 17.05.2023, 11:45 17.05.2023, 11:48 Erkan YILMAZ
Deniz Şeşen, Hubtic Denizyolu Direktörü oldu

Deniz yolu taşımacılığında 60’tan fazla ülkede 100’e yakın rotaya ulaşan dijital lojistik şirketi Hubtic, bu alandaki çalışmalarına hız kazandıracak bir atama yaptı. Lojistik ve denizyolu taşımacılığı alanında 15 yıla yakın deneyimi bulunan Deniz Şeşen, Hubtic Lojistik Direktörü olarak atandı. Şeşen, şirketin deniz yolu taşımacılığı hizmetlerindeki satış, operasyon ve fiyatlama birimlerinden sorumlu olacak. Hubtic, deniz yolunda standart kargo, farklı ebat ve hacimlerdeki yükleri kapsayan proje kargo ve tehlikeli kimyasallar gibi Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) tarafından sınıflandırılan kargolar olmak üzere tüm taşımacılık hizmetlerini sunuyor.

Deniz Şeşen

2009 yılında İstanbul Beykent Üniversitesi’nden mezun olan Deniz Şeşen, kariyerine global uluslararası lojistik şirketlerinin deniz yolu ithalat-ihracat operasyon ve satış departmanlarında başladı. Sektördeki farklı firmalarda İthalat Operasyon Yöneticiliği, İhracat Operasyon Müdürlüğü, Satış ve İş Geliştirme Müdürlüğü ile Şube Müdürlüğü görevlerini üstlenen Şeşen, uluslararası deniz yolu taşımaları özelinde operasyon ve satış departmanlarında yer aldı. 2020 yılında Satış ve Pazarlama Yöneticisi, ardından küresel bir taşımacılık ve lojistik şirketinde Kilit Müşteri Yöneticisi olarak çalışmalarını sürdüren Şeşen, endüstriyel ürünler tarafında da taşımacılık ve ithalat/ihracat operasyonlarını yönetti.

Hubtic

Uluslararası taşımacılık işlemlerinin tek bir platform üzerinden yönetilmesini sağlayan dijital lojistik şirketi Hubtic, 2021 yılında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde kuruldu. Aynı yıl İstanbul’da açtığı operasyon ofisiyle faaliyetlere başlayan Hubtic, 6 kıtada 55’ten fazla ülkeye taşıma hizmeti veriyor. Geliştirdiği algoritma ile yük verenler ve taşıyıcılar arasında doğru eşleştirmeyi yapan Hubtic, komple ve parsiyel olmak üzere kara yolu, deniz yolu ve hava yolu taşımacılığı yapıyor. Intermodal taşımacılık alanında da müşterilerine hizmet sunan Hubtic, anlık fiyat teklifinden yüklerin 7/24 takibine ve online dokümantasyon hizmetlerine uzanan uçtan uca lojistik çözümleriyle uluslararası taşımacılık operasyonlarına hız, verimlilik ve şeffaflık kazandırıyor.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner155