Kâmil Koç’ta İnsan Kaynakları & İdari İşler Grup Müdürü Canalp Büyükuysal oldu

Türkiye’nin seyahat sektöründeki öncü ve lider markası Kâmil Koç’ta, İnsan Kaynakları (İK) & İdari İşler Grup Müdürlüğü’ne sektörün deneyimli ismi Canalp Büyükuysal getirildi. PwC Türkiye ekibinde İnsan Kaynakları Danışmanlığı biriminde kariyerine başlayan ve 50’den fazla firma ile proje süreçlerinde yer alan Büyükuysal, bugüne kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren global ve yerel firmalarda İK’nın tüm alanlarında uzman ve üst düzey yönetici olarak çalıştı.

banner114
İŞLETME / İK 18.12.2023, 12:40 18.12.2023, 12:49 Erkan YILMAZ
Kâmil Koç’ta İnsan Kaynakları & İdari İşler Grup Müdürü Canalp Büyükuysal oldu

Türkiye’nin seyahat sektörünün köklü firması Kâmil Koç, İnsan Kaynakları & İdari işler Grup Müdürlüğü’ne önemli bir atama gerçekleştirdi. İnsan kaynakları alanında danışmanlığın yanı sıra İK süreçlerinin icrası ve yönetimi konularında önemli çalışmalarda bulunan sektörün deneyimli ismi Canalp Büyükuysal, Kâmil Koç’ta İnsan Kaynakları & İdari İşler Grup Müdürlüğü’nün başına getirildi.

Haliç Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nde burslu okuyan ve Onur Derecesi ile mezunu olan Büyükuysal, Erasmus Programı kapsamında European-University Viadrina’da eğitim aldı. PwC Türkiye ekibinde İnsan Kaynakları Danışmanlığı biriminde kariyerine başlayan Büyükuysal, bugüne kadar 50’den fazla firma ile proje süreçlerinde yer aldı. Çalışma hayatını, danışmanlık görevleri ile birlikte İK süreçlerinin icrası ve yönetimi alandaki çalışmalarla geçiren Büyükuysal, şimdiye kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren global ve yerel firmalarda İnsan Kaynakları fonksiyonunun tüm alanlarında uzman ve üst düzey yönetici olarak çalıştı.

Organizasyonel Gelişim, Performans Yönetimi, Ücret ve Yan Haklar, İK Dönüşümü, Yetenek Kazanımı ve İşveren Markası alanlarında İK konusunda geniş bir bilgi birikimine sahip olan Büyükuysal; özellikle insan yönetimi, etkileme ve ilişki kurma konularında İK stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasına ilişkin yaptığı yoğun çalışmalarla bu alanda sektörün öncü ve deneyimli isimleri arasında yer alıyor.

İşin merkezinde ‘İnsana Değer’ mottosu var

‘İnsana Değer’ mottosunu işinin merkezine konumlandıran; işveren ve çalışan arasında köprü görevini görmeyi kendine gaye edinen Büyükuysal, 1 Ekim tarihi itibarıyla Kâmil Koç İnsan Kaynakları & İdari İşler Grup Müdürü olarak, yeni görevine başladı. Büyükuysal, yeni görevi kapsamında, 1.000’e yakın araç sayısı, yaklaşık 2.000 çalışanı ve günde gerçekleştirdiği 1.000’in üzerindeki sefer sayısıyla Türkiye seyahat sektörünün köklü markası Kâmil Koç’ta; bilgi, birikim ve deneyimi ile İK alanında katkı sunacak.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153