banner139
banner69

ZF Aftermarket Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürlüğü görevine Pırıl Gömeçlioğlu atandı

banner113

ZF Aftermarket Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürlüğü görevine Pırıl Gömeçlioğlu atandı. Pırıl Gömeçlioğlu yeni görevinde, ZF Türkiye markalarının pazarlama süreçleri ile pazarlama ve iletişim stratejilerinin yanı sıra kurumsal itibar yönetiminden sorumlu olacak. Gömeçlioğlu, Avusturya Lisesi’nden sonra 2004’te Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun oldu.

banner114
İŞLETME / İK 03.06.2024, 20:26 Erkan YILMAZ
ZF Aftermarket Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürlüğü görevine Pırıl Gömeçlioğlu atandı
banner101

İş hayatına HSBC Türkiye Ürün Yönetimi ve Pazarlama bölümünde başlayan Gömeçlioğlu, 2005 yılından itibaren 17 yıl boyunca Bosch Türkiye’de Marka Yönetimi, Kurumsal İletişim ve Stratejik Pazarlama alanlarında görev yaptı. 2013 yılından itibaren 10 yıl Bosch Türkiye ve Ortadoğu Bölgesi Stratejik Pazarlama Kısım Müdürü görevini yürüttü. 2023 yılında İstanbul Sanayi Odası Kurumsal İletişim Direktörü olarak atanan Pırıl Gömeçlioğlu, Ocak 2024’te ZF Aftermarket Türkiye Pazarlama ve İletişim Departmanı’nın başına getirildi.

Pırıl Gömeçlioğlu, yeni görevinde ZF markaları için pazarlama ve iletişim stratejisi geliştirmek ve uygulamaktan sorumlu olacak. Entegre pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra tüm iletişim kanallarında şirketin kamuoyundaki imajını ve itibarını yönetecek olan Gömeçlioğlu, dijital pazarlamadan, medya satın alma ve planlamaya, paydaş ilişkilerinden, sürdürülebilirliğe, pazarlama ve iletişimin her alanında ZF Aftermarket pazarlama ekibiyle birlikte rol üstlenecek.

Pırıl Gömeçlioğlu’nun atamasının ardından ZF Aftermarket Türkiye Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu yaptığı açıklamada “ZF Aftermarket Türkiye satış ve pazarlama ekiplerimizi güçlendiriyoruz. Bu alanlarda önemli sektörel tecrübeleri olan profesyonelleri bünyemize katmaktan mutluluk duyuyoruz. ZF geleceğin mobilitesi ve sürdürülebilirlik hedefleri konusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Günümüz ve geleceğin fırsatlarını yakalamak ve olası zorlukların üstesinden gelmek üzere biz de ekiplerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz.” dedi.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153