Bayraktarlar Merkon’dan Ali Çavuşoğulları Lojistik’e 20 adet Mercedes-Benz Actros

Bayraktarlar Merkon, Konya Erser Grup firmalarından Ali Çavuşoğulları Lojistik’e filosuna dahil ettiği 20 adet Mercedes- Benz Actros 1848 LS aracın teslimatı gerçekleştirildi.

banner114
PİYASA 30.05.2024, 23:29 30.05.2024, 23:44 Erkan YILMAZ
Bayraktarlar Merkon’dan Ali Çavuşoğulları Lojistik’e 20 adet Mercedes-Benz Actros

Araçlar, Mercedes-Benz Türk Filo Satış Koordinatörü Hilal Uğur, Bayraktarlar Merkon Bayi Kamyon Satış Müdürü Ahmet Acar tarafından Ali Çavuşoğulları Lojistik Yetkilisi Enes Genç’e teslim edildi.Bayraktarlar Merkon Kamyon Satış Müdürü Ahmet Acar, “Ali Çavuşoğulları Lojistik ile uzun yıllardır güçlü bir işbirliği içindeyiz. 20 adet Actros aracımızın firmaya hayırlı, uğurlu olmasını ve bol kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.

Beklentilerimizi karşıladı. Tercihimiz yine Actros oldu

20 adet Actros siparişlerinin son aracını teslim alan Enes Genç, faaliyet gösterdikleri tüm alanlarda Avrupa standartlarında hizmet sunduklarını belirterek “Daha önce filomuza kattığımız Actros 1848 araçların yakıt tüketimi ve sağlamlığı konusunda beklentilerimizi karşıladığını gördük. Filomuzu genişletme kararımızın ardından tercihimiz de bu noktada yine Actros araçlar oldu. Bu işbirliğinin hayata geçmesinde katkıları olan Mercedes-Benz Türk, Mercedes-Benz Kamyon Finansman ve Bayraktarlar Merkon ekibine teşekkür ediyorum’’ dedi.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153