banner92

Deniz Nakliyat Mercedes Actros ve Atego’dan oluşan 34 yeni aracı filosuna kattı

banner113

Deniz Nakliyat,. PTT şehirlerarası kargo taşımacılığı hizmetlerinde kullanılacak olan araçlar Actros 2632 LD, Actros 3242 L ve Atego 1518 modellerinden oluşan 34 aracı filosuna kattı.. Deniz Nakliyat’ın filosuna eklenen 34 yeni Mercedes-Benz ile şirketin toplam 322 aracının 211’i “Yıldızlı Marka”dan oluşuyor. Araçların satışını Hasmer Otomotiv gerçekleştirdi. Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük; Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sağladığı avantajlı kredi sayesinde filomuza 34 yeni Mercedes-Benz aracı ekliyoruz" dedi.

PİYASA 16.11.2020, 16:37 16.11.2020, 17:04 Erkan YILMAZ
Deniz Nakliyat Mercedes Actros ve Atego’dan oluşan 34 yeni aracı filosuna kattı
banner100

Deniz Nakliyat 2013 yılından beri araç yatırımında tercihini Mercedes-Benz kamyon ve çekicilerden yana kullanıyor. Şirket 34 yeni aracı filosuna kattı. PTT şehirlerarası kargo taşımacılığı hizmetlerinde kullanılacak olan araçlar Actros 2632 LD, Actros 3242 L ve Atego 1518 modellerinden oluşuyor. Deniz Nakliyat’ın Ankara’daki merkezinde gerçekleştirilen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk ve Hasmer Otomotiv yöneticileri katıldı.

Mercedes-Benz Türk Truckstore Müdürü Kıvanç Aydilek, Mercedes-Benz Türk Truckstore Alım Satım Yönetmeni Serkan Saltık

Hasmer Otomotiv Kamyon Satış Danışmanı Gürkan Zeki, Hasmer Otomotiv Genel Müdürü Serhat Bağcı Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel

Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz YükMercedes-Benz Türk Kamyon Büyük Müşteri Satış Koordinatörü Onur Nurdoğan

Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Coşkun YükDeniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Akın YükHasmer Otomotiv Kamyon Satış Danışmanı Oğuz Nuhoğlu

Deniz Nakliyat 1967 yılında kuruldu

Nihat Yük tarafından 1967 yılında kurulan, nakliye, lojistik ve inşaat alanlarında faaliyetlerini sürdüren, sektöründe deneyimli Deniz Nakliyat, yeni araç satın alım tercihini bir kez daha Mercedes-Benz markasından yana kullandı.

Deniz Nakliyat’ın Ankara’daki Genel Merkezi’nde düzenlenen teslimat töreninde Actros 3242 L modeli sergilenirken, araçlar, Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, Hasmer Otomotiv Genel Müdürü Serhat Bağcı, Hasmer Otomotiv Kamyon Satış Müdürü Burak Ödül tarafından, Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük, Başkan Yardımcıları Akın Yük ve Coşkun Yük’e teslim edildi.

banner97

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük'e bir plaket sundu. 

Sürdürülebilir birlikteliğimizde yeni bir dönem

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, törende gerçekleştirdiği konuşmada; “2013 yılında Deniz Nakliyat ile olan ilk işbirliğimizin ardından aralıksız her sene gerçekleştirdiğimiz teslimatlarımız ile bugünlere taşıdığımız sürdürülebilir birlikteliğimizde yeni bir dönemi daha kutluyoruz. Mercedes-Benz Türk ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler olarak sağladığımız destekler, satış sonrası hizmetlerimizin servis ağı genişliği ve ilgisi ile markamızın ikinci el değerini koruması gibi faktörler, bir kez daha Deniz Nakliyat’ın tercihini bizden yana kullanmasını sağladı. Bugün teslimatını gerçekleştirdiğimiz 34 yeni aracımızın Deniz Nakliyat’a hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, satışta emeği geçen tüm Hasmer Otomotiv yetkililerine, Mercedes-Benz Türk’teki çalışma arkadaşlarıma ve elbette Deniz Nakliyat’ın değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Akın Yük, Mercedes-Benz Türk Kamyon Büyük Müşteri Satış Koordinatörü Onur Nurdoğan

Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük, Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Coşkun Yük

Mercedes-Benz Finnasal Hizmetlerin sağladığı avantajlı kredi

Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük; “2013 yılından beri işbirliğimizi sağlam adımlarla güçlendirdiğimiz Mercedes-Benz Türk ile yeni bir işbirliği içinde olmaktan dolayı çok mutluyuz. PTT şehirlerarası kargo taşımacılığı hizmetlerinde kullanılacak yeni araçlarımızın satın alım tercihini ‘Yıldızlı Marka’dan yana kullanmamızda, yaklaşık 7 yıldır aralıksız her alanda işlerimizi kolaylaştıran markanın güçlü ikinci el pazarı, satış sonrası hizmetlerindeki ilgi ve satış esnasında firmamıza sağlanan imkânlar etkili oldu. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sağladığı avantajlı kredi sayesinde filomuza 34 yeni Mercedes-Benz aracı ekliyoruz. Filomuzun büyük bir çoğunluğunu oluşturan Mercedes-Benz markasıyla uzun yıllar daha işbirliğimizi sürdüreceğimize inanıyoruz. 34 adet yeni Mercedes-Benz marka aracın şirketimiz bünyesine katılmasında emeği olan Hasmer Otomotiv’e, Mercedes-Benz Türk’e ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
13
açık