banner139
banner69

Mercedes-Benz kamyon ürün grubu için Nisan ayına özel fırsatlar

banner113

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, kamyon ürün grubu için düzenlenen kampanya çerçevesinde, kurumsal müşteriler yüzde 0,69’dan başlayan faiz oranları ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler.

banner114
PİYASA 13.04.2022, 11:11 Erkan YILMAZ
Mercedes-Benz kamyon ürün grubu için Nisan ayına özel fırsatlar
banner101

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları ve TruckStore bünyesinde satılan 2.El kamyonlara yönelik Nisan ayına özel kampanyalar düzenliyor.Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Aksaray ve Wörth üretimi çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Nisan ayı boyunca geçerli olacak kasko ve servis sözleşmesini kapsayan bir finans kampanyası hazırladı. Söz konusu kampanya kapsamında, kurumsal müşteriler yüzde 0,69’dan başlayan faiz oranları ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, ayrıca 2.El kamyonlar için Nisan ayı boyunca geçerli olacak 1.000.000 TL'ye varan kredi seçenekleri ile finans kampanyası düzenliyor. Bu kampanya çerçevesinde, kurumsal müşteriler 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 0,98’den başlayan faiz oranları ile TruckStore'dan bir kamyon sahibi olma imkanına kavuşuyorlar.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için https://www.mercedesbenzkamyonfinansman.com.tr/sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153