Mercedes-Benz kamyon ve otobüs modelleri için Mayıs ayına özel fırsatlar

banner113

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları ile Mercedes-Benz otobüslerine yönelik Mayıs ayına özel kampanyalar gerçekleştiriyor.

banner114
PİYASA 10.05.2023, 16:07 Taşıma Dünyası
Mercedes-Benz kamyon ve otobüs modelleri için Mayıs ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları ile Mercedes-Benz otobüslerine yönelik Mayıs ayına özel kampanyalar düzenliyor.

Kamyon

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Aksaray ve Wörth üretimi çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Mayıs ayı boyunca geçerli olacak kasko ve servis sözleşmesini kapsayan bir finans kampanyası hazırladı. Kurumsal müşteriler, söz konusu kampanya doğrultusunda yüzde 2,99’dan başlayan faiz oranları ve 12 aydan başlayan vade seçenekleri ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler.

Otobüs

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mayıs ayında Mercedes-Benz otobüs modellerinde geçerli olacak bir kampanya da gerçekleştiriyor. Kampanya çerçevesinde, kurumsal müşteriler 2,99’dan başlayan faiz oranları ile 2023 model Mercedes-Benz marka yeni bir otobüse sahip olabilecekler.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için https://www.mercedesbenzkamyonfinansman.com.tr/ sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159